Поділитись:

Де у Луцьку з користю відпочити з малюком (фото)*

Середа, 07 липня 2021, 12:30

Відпочити з дитиною можливо практично у всіх закладах нашого міста. Але в кожному з них є свої певні обмеження. Так, в деяких – це окрема кімната, з якої дитина не бачить батьків, і це дискомфорт для дитини, або навіть просто тоненький аркуш розмальовки і олівці, а певного місця для малюка немає. Та в Луцьку є місце для дітей де їм раді, і раді тому, що вони бігають, граються, кричать, голосно сміються, іноді навіть плачуть, вимазуються пастою і не тільки, раді їхній цікавості. Тут не будуть скоса поглядати на дитину, вводити в рамки та сварити за шум. Де це місце?

Чорничне кафе в РЦ «Промінь» – місце, де все створено для комфорту дітей та з любов’ю до них. Тут цілий поверх щастя: можна активно відпочивати у лабіринтах ДЦ «Смугастий Носоріг», гратися на автоматах чи просто бігати у коридорах, святкувати день народження і смачно та неохайно їсти суп в «Чорничному».

Кафе «Чорничне» спеціалізується на дитячому відпочинку. В меню страви, які можна їсти малюкам різного віку, дбайливо приготовані з найсвіжіших продуктів талановитим шеф-кухарем. Коли ж малюк ситий, він може провести вільний час під наглядом уважних помічників Смугастого, а мама тим часом спокійно вип’є улюблене лате у кафе. Тут знаходяться великі відеоекрани, які дозволяють спостерігати за кожним кроком малечі і бути абсолютно спокійною.

В Чорничному кафе часто святкують дні народження малюків. Для батьків тут діє вигідна пропозиція: за умови попереднього замовлення банкету знижка 20% на весь чек.

За деталями телефонуйте: +380 (66) 770 07 58

І забігайте в гості. РЦ «Промінь», другий поверх.

Заклад працює з 10:00 до 22:00 щодня.

Надрукувати
мітки:
коментарів