Луцька «Волинь» дала бій команді УПЛ (відео)

Вівторок, 06 липня 2021, 18:30

Луцька «Волинь» провела другий контрольний матч перед початком нового сезону в Першій лізі. Цього разу суперником був клуб Прем’єр-ліги винниківській «Рух», який на своєму полі приймав «хрестоносців».

Уже на першій хвилині рахунок у поєдинку відкрили гості. Вразив ворота команди УПЛ екс-гравець волинян Валерій Сад. Півзахисник нині перебуває на перегляді луцького клубу.  Після забитого голу  «жовто-чорні» заволоділи ініціативою і ще до перерви Остап Притула відновив паритет – 1:1.

На другий тайм «хрестоносці» вийшли в іншому складі. Тож уже через 10 хвилин після поновлення гри господарі зусиллями Андрія Борячука вийшли вперед. Футболісти «Руху» декілька разів могли збільшувати перевагу, однак не скористалися моментами. Свої шанси мали і гравці «Волині».

Спочатку Богдан Кобзар перекинув голкіпера суперників і ворота. А під завісу матчу удар Назарія Богомаза потягнув воротар «жовто-чорних» Олександр Бандура. Тож у підсумку «Волинь» поступилася «Руху» з рахунком 1:2.  Наступний контрольний поєдинок «хрестоносці» зіграють 8 липня проти хмельницького «Поділля».