Волиняни здобули медалі в Кубку світу з універсального бою (фото)

Вівторок, 06 липня 2021, 13:32

З 29 червня до 3 липня в місті Коблеве проходив Кубок Світу зі спортивного універсального бою. В протиборстві брали участь представники дев’яти країн.

Про це повідомляє Департамент молоді та спорту Луцької міської ради.

Бої відбувалися у двох категоріях: «Боротьба» (дозволена тільки бірцівська техніка, больові та задушливі прийоми) та «Прикладний» (дозволена ударна та бірцівська техніка).

Таким чином, серед спортсменів вікової категорії 16-17 років Олег Щебет здобув срібну медаль. Поміж спортсменів вікової категорії 14-15 років Даниїл Ярмолюк та Максим Солонінка вдалося вибороти "золото". Серед юнаків 12-13 років, здобули перемогу в своїх вагових категоріях Антон Попович, Остап Михальчук та Давид Яковчук.

Серед дівчат переможницями своїх віко-вагових категорій стали лучанка Олександра Грисюк та ківерчанка Анна Галицька.

Загалом, завдяки внеску волинян у загальну скарбничку медалей, збірна України посіла 1 загальнокомандне місце на змаганні зі спортивного універсального бою.