Поділитись:

Потрібно більше інформації про ремонт проспекту Волі, – Тарас Шкітер (відео)

Середа, 23 червня 2021, 14:00

Луцький депутат, голова фракції Громадянського Руху «СВІДОМІ» у міській раді Тарас Шкітер переконаний, що підприємці підтримують реконструкцію центрального проспекту міста, але вони не до кінця інформовані щодо його перебігу.

Про це говорили в програмі  «Відкрита влада. Місто» в ефірі ТРК «Аверс».

Тарас Шкітер підкреслив, що реконструкція проспекту Волі – один з п'яти пунктів програми, з якими «СВІДОМІ» йшли на вибори. Втім, за його словами, у процесі реалізації проєкту реконструкції виникло кілька нюансів.

Так, Тарас Шкітер зазначив, що до нього як депутата округу № 3 (центральна частина міста) звертаються підприємці, які мають «бізнеси», розташовані  вздовж проспекту Волі.

«Вони не можуть клієнту пояснити, коли до них можна буде під'їхати, бо перекрили проспект Волі. Вони говорять: ми підтримуємо реконструкцію, але не знаємо, що казати клієнту. Коли відкриють проспект Волі – через два дні чи через два місяці?... Нам не вистачає інформації», – проілюстрував він ситуацію.

Крім того, до магазинів на проспекті Волі зараз підвозять товари вулицею Коперника, яка теж перевантажена автотранспортом, і власники торгових закладів не можуть пояснити постачальникам, коли їм можна під'їхати.

«Треба провести інформаційну кампанію з цими підприємцями. Адже це впливає на їхній бізнес, на їхні доходи, і вони хочуть зрозуміти, коли ситуація врегулюється», – підсумував депутат.

Тарас Шкітер зазначив, що він підготував депутатське звернення до міського голови, аби спільними зусиллями міської ради і Громадянського руху «СВІДОМІ» донести необхідну інформацію до підприємців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
16 вересня 2021
15 вересня 2021
09:57
14 вересня 2021
19:07