Поділитись:

Класні й золоті: про луцьких тат розповідають діти і дружини (фото)

Неділя, 20 червня 2021, 12:30

Сьогодні, 20 червня, в Україні та ще 40 країнах світу відзначається День батька – міжнародне свято, яке присвячене всім татам світу. Саме у цей день можна привітати найрідніших, найліпших та найкращих у світі татусів.

Журналісти ІА «Конкурент» напередодні свята поспілкувалися з луцькими мамами і татами, та дізналися, що у місті проживають золоті та класні татусі.

Тетяна і Дмитро виховують дворічну донечку Мілану.

–  «Хату на тата» я дивлюся, – каже жартома чоловік.

–  Так, але для проєкту він точно не підходить. Бо допомагає мені в побуті і з дитиною. І дає час для себе, з подругами зустрітися. Тато у нас просто золотий,  ідеальний, – розповідає про чоловіка  Тетяна.  

Миколі –  25 років. Дружина Анастасія розповідає, що чоловік – майстер на всі руки.

«Як тато, він дуже хороший. Піклується про дитину і дуже любить проводити з нею час. Він дбайливий, розуміє мене завжди. Весь вільний час з нами поводить. Думаю, не всі так люблять дбати, бігати, бавитися з дитиною», –  каже Настя.

Маленькій Вероніці – 1 рік і 3 місяці. Микола любляче називає її «шилом».

36-річний Сергій завжди допомагає дружині, коли має таку можливість. У нього – троє дітей.

–  Зараз я у відпустці, тому допомагаю. Якщо ходжу на роботу, то такої можливості, на жаль, немає. Хіба на вихідні. Мамі дуже важко. Я це бачу. Важко морально і фізично. Тому потрібно допомагати, – каже Сергій.

Надія та 45-річний Руслан виховують доньку Ангеліну та сина Павла.

"Рулан чудовий, добрий відкритий, доброзичливий, на нього в усьому можна покластися. Він має всі ті достойні риси, які мають бути у чоловіка і батька. Якщо мене немає, то у дітей немає якогось дискомфорту, що десь щось не так. Він повноцінно мене замінює. До речі, дуже смачно готує. Так, як він готує, готує тільки він", – каже Надя.

У Ангеліни про тата – лише теплі відгуки.

"Він дуже добрий і веселий – і це дуже круто. Завжди мене підтримує і дасть пораду, коли вона мені потрібна", – каже дівчина.

Едуарду –  47, Юлії – 32. Їхнім синам-двійнятам Даніелю і Давіду завтра виповнюється 9 місяців.

«Наш тато найкращий. І це наші довгоочікувані дітки. Зараз він їх люляє, доглядає за ними. Коли мені зробили кесарів розтин, тато першим годував і підгузки змінював, ще навіть я цього не робила. Ми самі без дідусів і бабусь були 8 місяців. То можна повіситися було, але ми тримаємося. Не знаю, якими силами, але, дякувати Богу. Цей режим тяжкий. Але воно того варте. І тато в нас дуже класний», –  розповідає Юля.

Сам же Едуард каже, що йому дуже пощастило з дружиною і дітьми.

Наталія дуже вдячна своєму чоловіку Юсефу за сина Мухамеда-Романа. Каже, що він турбується за свою сім’ю, і все, що він робить, –  цінне.

Юсеф – мароканець. З майбутньою дружиною познайомився у фейсбуці.Наталія розповідає, що йому – 24, зараз він вчить українську мову і працює на автомийці.

«Незважаючи на те, що він в чужій країні і досить молодого віку, сильною стороноє те, що багато робить для нас, робить все і йде до своєї цілі. Він чекав дитину, не казав, що треба спочатку пожити для себе. Але коли Романчик народився, жартував, що трохи поспішив з цим рішенням. За їхніми традиціями,  переважно мами гуляють з дітьми. Тому він не піде гуляти на дитячий майданчик, але якщо ми йдемо, наприклад, в поліклініку, то я ніколи не йду сама. Юсеф мріє, аби Ромчик грав у футбол. Бо сам про це мріяв. Це, звісно, не дуже правильно з точки зору психології, але спробувати можна», –  каже Наталя.

34-річний Сергій мріяв про сина, проте народилася Злата, якій зараз 1 рік і 3 місяці. Тепер маленька – безумовна любов. Першим словом дівчинки було "тато".

«Злата – це все те найкраще, що сталося у нашого тата. Він – на рівні мами. З першого дня народження дитини все допомагає. В пологовому навіть не уявляю, як би було без нього. Він  найчуйніший, найдобріший, найщиріший. Торік ми вперше святкували День батька, ходили на піцу, цього року також відсвяткуємо», –  розповідає дружина Олеся.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
03 серпня 2021
19:30
11:05
02 серпня 2021
31 липня 2021
30 липня 2021
29 липня 2021
19:30
19:00
27 липня 2021