Збірна України здобула першу перемогу на Євро-2020

Четвер, 17 червня 2021, 18:05

Збірна України з футболу здобула першу перемогу на XVI чемпіонаті Європи, зігравши матч зі збірною Македонії з рахунком 2:1.

Про це пише "Укрінформ".

У другому турі групової стадії Євро-2020 підопічні Андрія Шевченка на «Арені Націонале» в Бухаресті (Румунія) обіграли національну команду Північної Македонії - 2:1, передає Укрінформ.

Успіх «синьо-жовтим» принесли голи Андрія Ярмоленка, який відзначився на 29-й хвилині, та Романа Яремчука (34). У македонців м'яч на добиванні після пенальті забив Аліоскі (57).

На 84-й хвилині Руслан Малиновський не реалізував пенальті.

В іншому матчі квартету С в Амстердамі о 22.00 зійдуться футболісти Нідерландів та Австрії, з якою українці зіграють 21 червня.

Турнірне становище: Австрія - 3 очки (після 1 гри), Нідерланди - 3 (1), Україна - 3 (2), Північна Македонія - 0 (2).

У плей-офф Євро-2020 вийдуть перші дві команди кожної групи, а також чотири найкращі збірні з числа тих, що посядуть треті місця в своїх квартетах.

Матчі 1/8 фіналу відбудуться 26-29 червня, чвертьфінали пройдуть 2 і 3 липня, півфінали - 6 і 7 липня. Матчу за третє місце не буде.

Фінал чемпіонату Європи прийматиме 11 липня стадіон «Вемблі» в Лондоні (Англія).