Поділитись:

До Луцька босоніж прийшов відомий мандрівник (фото, відео)

Понеділок, 14 червня 2021, 13:31

До обласного центру Волині завітав відомий мандрівник – 71-річний «громадянин світу» Володимир Несін. До Луцька він прийшов босоніж

Мандрівник розповів про численні подорожі, які в нього тривають вже 25 років, і свою супутницю, інформує «Суспільне. Волинь».

На Волинь Несіна запросили учасники луцького клубу «Вільних мандрівників», які постійно відстежують маршрут відомого туриста. В Луцьку чоловік оглянув місцеві пам'ятки.


Володимир Несін розповів, що у подорож вирушив 25 років тому. Мандрівник – білорус. Жив у Казахстані, на півночі Росії. Пройшов босоніж понад 150 тисяч кілометрів. Ще більші відстані подолав автівками, потягами, автостопом.


«Всі дивуються зазвичай двом речам: те, що я босий і по снігу, і по горах і по пустелях, і по джунглях, де повно змій. І те, що я пройшов стільки багато країн, дехто каже: ти повинен бути мільйонером. Я кажу – ні, мені вистачає пенсії», – каже Несін.

До Луцька чоловік прийшов зі своєю дружиною Веронікою Девідсон. Жінка народилася в Канаді, в сім’ї індіанського вождя. Працювала медсестрою і любила автоподорожі. Каже: під час однієї з мандрівок на Алясці чоловік зупиняв авто, підібрала його. Тепер подорожують разом.


«Я завжди спостерігаю, як людина пристосовується до різного середовища, чи на моїй батьківщині, в Канаді, чи в пустелі, джунглях, або ж в Гімалаях. А ще мені дуже подобається відчувати зв'язок з землею, адже ми спимо на землі», – розповідає дружина Несіна.

На свої потреби подружжя витрачає три долари в день, що в еквіваленті – більш як вісімдесят гривень. Допомоги, говорить мандрівник, ні в кого не просять, натомість допомагають самі – порадою, ремонтом авто, побутовими справами.

«За 25 років подорожей жодного разу не ночував в готелях, в ресторанах також не їмо, хіба якщо хтось хоче пригостити. Але, в основному, готуємо на вогнищі. Проста їжа – рис, якісь овочі, які можна знайти в цій місцевості», – розповідає Несін. Додає, що в наплічнику завжди має усе найнеобхідніше: мачете, щоб розчищати собі шлях у заростях, і чайник.

Ідея подорожувати босоніж, каже, виникла через захоплення здоровим способом життя. За 25 років чоловік кілька разів травмував ноги. Зізнається, іноді доводиться взуватися, якщо температура опускається нижче 5 градусів морозу. Подорожуючи пустелею, щоб не обпекти ноги, перечікує день у тіні.

У 1999 році, будучи в Австралії, Володимир Несін отримав паспорт «громадянин світу». Має чотирьох дітей від попередніх шлюбів. Старша донька нині живе в Німеччині, ще одна в Україні.

Про подорожі, пригоди і про власний досвід Володимир пише на своїй сторінці у соцмережі, інколи знімає відео, також пише книги. Після мандрівки кількома західними містами України планує вирушити в рідну Білорусь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
03 серпня 2021
19:30
11:05
02 серпня 2021
31 липня 2021
30 липня 2021
29 липня 2021
19:30
19:00
27 липня 2021