Поділитись:

Індекс шашлику: у Луцьку – один з найвищих в Україні

П'ятниця, 11 червня 2021, 19:30

Сезон пікніків набирає обертів. Але не обов'язково маринувати м’ясо та розводити багаття самому, щоб посмакувати шашликом – можна замовити готовий у закладі громадського харчування.

Сервіс доставки Rocket проаналізував ціни на шашлик в різних містах України, дізнавшись, де його готують найдешевше і найдорожче.

«Індекс шашлику» – середня вартість шашлику в ресторанах, доставку з яких здійснює цей сервіс доставки. Рейтинг показує, наскільки низькі або високі ціни на цю м’ясну страву в різних містах України.

Так, за даними Rocket, в трійку найдорожчих міст входять Харків, Київ і Луцьк. У цих містах середня ціна шашлику стартує від 71 грн. А ось найдешевше поїсти ресторанний шашлик можна в Сумах (35 грн), Миколаєві (37 грн) та Кременчуці (38 грн).
 
Також, згідно з рейтингом, найдешевшим шашликом в Україні можна поласувати в Запоріжжі. В одному з місцевих закладів його вартість складає всього 19 грн за 100 г. А ось найдорожчий шашлик з доставкою можна замовити в Дніпрі за 238 грн. В цілому ж середня вартість шашлику по Україні становить 53 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів