Поділитись:

У Луцьку відклали повернення гарячої води: причини (відео)

Вівторок, 01 червня 2021, 11:00

Відновлення послуги з постачання гарячої води наразі відкладається.

Про це повідомили в пресслужбі ДКП «Луцьктепло»

 

Як інформувало ДКП «Луцьктепло», вищим керівництвом держави було запропоновано план дій щодо врегулювання кризової ситуації, що виникла на ринку природного газу у зв’язку із закінченням терміну дії положення про ПСО. Зокрема, Президентом України було дано доручення АТ «НАК «Нафтогаз» підготувати нові договори з прийнятними умовами, однак дане доручення було проігноровано.

Примірний Договір постачання природного газу для виробництва теплової енергії від ТОВ «Нафтогаз Трейдинг» (дочірня компанія АТ «НАК «Нафтогаз») підприємства ТКЕ отримали 29 травня 2021 року. Умови договору повністю суперечать дорученню Президента. Зокрема, договором передбачена ціна газу на виробництво теплової енергії на рівні 7583,89 грн з ПДВ і транспортуванням, замість 7400 грн – як передбачено дорученням. При цьому передбачена передоплата вартості спожитого газу і, відповідно, штрафні санкції за порушення термінів її проведення. Також договором передбачено безспірне списання банком коштів з рахунків підприємств без їх згоди у разі виникнення заборгованості за спожитий природний газ, для чого ТКЕ повинно укласти відповідний договір з банком.

Міжгалузева асоціація з розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго» підготувала та направила звернення заступнику Керівника Офісу Президента України, Мінрегіону та Асоціації міст України з приводу невиконання АТ «НАК «Нафтогаз» доручень Президента, напрацьованих на нараді 21 травня 2021 року. Як зазначено у зверненні, договірні вимоги ТОВ «Нафтогаз Трейдинг» призведуть до дестабілізації роботи підприємств ТКЕ із забезпечення споживачів тепловою енергією. Ці вимоги мають дискримінаційний і протиправний характер, що у результаті знову призведе до виникнення значної заборгованості за спожитий природний газ і значних сум штрафних санкцій, джерел покриття яких немає. Ураховуючи це, надісланий Договір постачання природного газу ТОВ «Нафтогаз Трейдинг» не відповідає вимогам доручення Президента України і Нафтогаз Трейдинг необхідно привести його у повну відповідність та врахувати всі пропозиції і зауваження до нього, розроблені спільно Асоціацією «Укртеплокомуненерго» та Асоціацією міст України».

Нагадаємо: 26 травня міський голова Ігор Поліщук анонсував повернення гарячої води місту.  Припинили ж водопостачання 20 травня. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
15 вересня 2021
31 серпня 2021
17:30
28 серпня 2021
17 серпня 2021
22 липня 2021
21 липня 2021
20 липня 2021
18 липня 2021
15 липня 2021
13 липня 2021
05 липня 2021