Поділитись:

На Волині ремонтують дорогу до пункту пропуску «Устилуг – Зосин» (фото)

Понеділок, 31 травня 2021, 15:24

На Волині ремонтують дорогу до міжнародного контрольно-пропускного пункту «Устилуг – Зосин».

Про це інформує Укравтодор у фейсбуці.

У Волинській області триває розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури. Йдеться про 13-кілометрову ділянку автошляху Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне, що веде до міжнародного контрольно-пропускного пункту «Устилуг – Зосин».

Виконання ремонтних робіт на ділянці м. Устилуг – м.Володимир-Волинський здійснюється в рамках реалізації Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги.

Стартували роботи з капітального ремонту торік: на всій протяжності об’єкту було влаштовано вирівнювальний шар дорожнього покриття, тротуари у межах Устилугу, бордюрний камінь обабіч проїзної частини в Володимирі-Волинському, облаштовано заїзні кишені в місцях зупинки громадського транспорту.

Днями розпочали укладати фінішний шар асфальтобетону. Дорожники працюють на 4 км дороги (відтинок Устилуг – П’ятидні на під’їзді до КПП «Устилуг»).

Також облаштовують зовнішнє освітлення. Незабаром на ділянці, що ремонтується, з’являться нові автопавільйони.

Крім цього передбачено відновлення двох мостів: через річку Луга у с.П’ятидні, довжиною понад 58 м, та 6-метровий мостовий перехід поблизу Володимира-Волинського.

Технічний нагляд здійснюється незалежними компаніями СП B-Act Sp. Z o.o. I PROCOM Construction Sp. Z o.o.

Завершити відновлення 13-кілометрової ділянки Устилуг – Володимир-Волинський планують до 30-ї річниці Незалежності України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
10 червня 2021
09 червня 2021
06 червня 2021
04 червня 2021
03 червня 2021
01 червня 2021