Волинянка отримала бронзу на Чемпіонаті Європи з вільної боротьби

Неділя, 30 травня 2021, 23:22

Іванна Лук'яненко, вихованка Іваничівської дитячо-юнацької спортивної школи, здобула перемогу на Чемпіонаті Європи U 23.

Про це повідомив "Суспільному" голова федерації з вільної боротьби Волині Олександр Кулаков.

Змагання відбувалися у столиці Болгарії, Софії. Іванна Лук'яненко у складі жіночої збірної України посіла друге загальнокомандне місце на Чемпіонаті Європи U23.

Дівчина виграла для збірної бронзову медаль в індивідуальних змаганнях, у ваговій категорії 33 кілограми. Це перші змагання юної спортсменки такого рівня. Всього їй 12 років. Тренується дівчина в Івана Палія, Тетяни Кондратюк та Володимира Глушнюка.

Загалом серед здобутків українських борчинь чотири золоті, дві срібні та дві бронзові нагороди.