Поділитись:

На Волині проведуть облік водних об’єктів

П'ятниця, 08 січня 2016, 14:00

Буде створено робочу групу, яка встановить наскільки ефективно використовуються водні ресурси в області.

Головою робочої групи назначили заступника голови Волинської обласної державної адміністрації Сергія Кошарука. Згідно розпорядження голови Волинської ОДА Володимира Гунчика №612, голови РДА зобов'язані створити комісії з проведення обліку водних об'єктів до 14 січня 2016 року.

Комісії повинні надати керівництву ОДА повні характеристики водних об'єктів, зокрема загальну площу орендованої ділянки, площу водного дзеркала, площу прибережної смуги, та тип водойми.

Комісії перевірять використання рибогосподарських водних об'єктів та нададуть інформацію про кількість вирощеної та виловленої риби, а також яка частина виловленої риби була реалізована.

Також Гунчик хоче отримувати щомісячну звітність, щодо наданих в оренду водних об'єктів та дав розпорядження сформувати перелік інвестиційно привабливих об'єктів водного фонду для можливості їх реалізації через земельні торги.

В свою чергу відділ інформаційних технологій Волинської ОДА повинен буде забезпечити висвітлення інформації по водних об'єктах області для використання у роботі райдержадміністраціями та можливості онлайн перегляду іншими користувачами.

Нагадаємо, Волинська область бере участь у масштабному проекті відновлення водного шляху Е-40, який сполучить Чорне море з Балтійським по річках Дніпро, Прип'ять, Вісла. Реалізація задуму можлива, якщо на території Волинської області буде акумульовано достатню кількість води для наповнення судноплавного шляху, що проходитиме по території Білорусі.

Детальніше про проект читайте у матеріалі Волинь має забезпечити водою річковий шлях з Чорного до Балтійського моря.

Надрукувати
мітки:
коментарів