«Як на могилку»: у Луцьку авто паркохама «прикрасили» квітами (фото)

У Луцьку водій припаркував своє авто, перекривши тротуар. У відповідь перехожі поклали квіти на капот позашляховика.
Про це у неділю, 23 травня, у фейсбук-спільноті «АвтоАндони Луцька» написав Микита Лисюк.
Водій припаркував свій Range Rover у дворі будинку на проспекті Президента Грушевського, поруч із магазином «Салют». Автівка перегородила пішохідну зону. Відповідь від перехожих була несподіваною.
«Автоандон з проспекту Грушевського. Отримав подяку від пішоходів у вигляді двох квіток... Прям як на могилку», – прокоментував світлини автор допису.



ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.