Волиняни отримали першість на всеукраїнському чемпіонаті з легкої атлетики

Субота, 22 травня 2021, 22:27

У Львові відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів, де двоє волинських спортсменів отримали чемпіонство.

Про це інформує обласне управління спорту.

Золоті медалі вибороли: Корецький Тарас у спортивній ходьбі на 10000 м та Шоломіцька Валерія у спортивній ходьбі на 10000 м. - вихованці Любешівської ДЮСШ.

В управлінні додають: 20 травня на чемпіонаті України Валерія встановила новий національний рекорд серед юніорів на дистанції 10000 метрів. Відтепер нове досягнення становить 46:20.91 хв.

Срібні нагороди командного чемпіонату здобули дві вихованки ОДЮСШ. Алєйнікова Марія у стрибках у висоту, Шатохіна Юлія – у метанні молота.

Бронзові місця п’єдесталу посіли Літвін Євгеній у метанні молота - учень ОДЮСШ. Шпак Людмила отримала бронзу в стрибках у висоту - Нововолинська ДЮСШ.

У загальнокомандному заліку Волинська область посіла 10 місце серед 25 команд України.