Поділитись:

Йому всього 12: у Луцьку збирають гроші на лікування хлопчику Павлу (фото)

Понеділок, 24 травня 2021, 19:40

Ще якісь два місяці тому Павло Боярчук безтурботно ганяв м'яча зі своїми друзями. Сьогодні він лежить у обласній дитячій лікарні, і тільки й мріє вийти знову на вулиці та прогулятися на свіжому повітрі. 

Активний, веселий і добродушний Павло – син лучанки Тетяни Боярчук, яка звернулася в редакцію ІА "Конкурент" по допомогу. Коли вона почула діагноз сина, то була у відчаї. Зараз жінка взяла себе в руки і вирішила: треба рятувати дитину. 

Павло Боярчук із сестричкоюПавло Боярчук із сестричкою

У Павла остеосаркома правої верхньогомілкової кістки. Почала руйнуватися колінна чашечка, і хлопець не може стати на ноги. Його носять на руках, а часом він ходить на милицях. Хвороба швидко прогресує, а отже терапію потрібно почати негайно. Оплатити повністю лікування хлопчика сім'ї не під силу. Павло наразі проходить курс хіміотерапії, після якої йому потрібна дороговартісна операція із видалення пухлини. В Україні не поспішають братися за лікування хлопця, а тому сім'я Боярчуків шукає варіанти за кордоном. Там, каже Тетяна, прогнози значно кращі. 

"Ми вже першу хімію пройшли. Йому потрібно пройти ще дві хімії, і буде оперування. Оперувати хочемо у Білорусі. Ми відправили туди діагноз у п'ятницю, лікарні подивилися його і сказали суму: 60 тисяч доларів. Сиди входить і колінний протез, і наступні хімії", – розповідає Тетяна Боярчук. 

Відповідь від білоруських лікарівВідповідь від білоруських лікарів

Відповідь від білоруських лікарівВідповідь від білоруських лікарів

Хворобу у хлопчика виявили зовсім недавно, однак, вона сильно вражає організм дитини. Почалася вона дуже несподівано: Павло упав і травмував коліно. Після рентгену лікарі сказали, що в дитини просто розтягнення. Коли біль не минав, зробили ще один рентген, і запідозрили тріщину. Хлопчику наклали гіпс, а нога продовжувала боліти і почала пухнути. 

"Через знайомих я звернулася в обласну лікарню. Там знову зробили рентген, і сказали, що в сина пухлина, швидше за все, злоякісна. Зробили біопсію, яка підтвердила, що саркома злоякісна. В Україні таке лікування теж роблять, але за кордоном, кажуть, значно краще. У нас все затягують, а я не хочу втрачати час. На Великдень до Павла цілих 4 дні не приходив лікар. Мене лякає таке відношення", – говорить стурбована мама. 

Павло – семикласник школи №15 у Луцьку. Вже місяць він не ходить до школи. Кожні три тижні йому повинні колоти хімію, після якої у хлопця почалися проблеми з легенями і стоматит. За півтора місяця йому вже можна буде робити операцію. 

"Він у нас такий... Вчиться не дуже добре, але він дуже добродушний. З дитиною мені допомагає, в магазин піде, як попрошу. В село любить їздити допомагати. На плавання ходив, футболом займався. А з уроками – як усі хлопці... Зараз йому найбільше бракує спілкування з друзями, прогулянок. Він останнім часом не дозволяє себе фотографувати, і найбільше хоче просто прогулятися з друзями. Скучив за ними дуже", – говорить про свого сина Тетяна. 

Реквізити для допомоги:   

  • Одержувач: Боярчук Тетяна Андріївна
  • Рахунок: 26206769549267 
  • IBAN: UA073052990000026206769549267
  • Банк-одержувач: ПриватБанк
  • РНОКПП (ІПН) отримувача: 2952908084

Банківська картка Тетяни Боярчук: 5168757388716435

Телефон Тетяни Боярчук: +380687788749 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
07 лютого 2023
17:31
13:12
09:00
06 лютого 2023