Поділитись:

Українців безкоштовно вакцинуватимуть від коронавірусу на кордоні з Польщею

Вівторок, 18 травня 2021, 23:59

Українців, що їдуть до Польщі, вакцинуватимуть від коронавірусу на польсько-українському кордоні.

Про це повідомляє видання Wirtualna Polska, - пише "Бабель".

Як зазначається, на прикордонних переходах у Підкарпатському воєводстві охочим потрапити до Польщі пропонуватимуть однодозову вакцину Johnson & Johnson.

«Це буде свого роду фільтр, що захищає країну від проникнення коронавірусу ззовні. Ми вже щодня виловлюємо по кілька інфікованих на наших контрольно-пропускних пунктах на кордоні з Україною. Люди, які приїжджають на роботу в Польщу, також повинні бути вакциновані, що посилить наш захист», — заявив професор Станіслав Мазур, керівник медичного центру Medyk в Жешуві, який є одним із організаторів кампанії вакцинації в Підкарпатті.

За словами Мазура, українцям, які приїжджають до Польщі, буде запропонована однодозова вакцина Johnson & Johnson, що дозволить уникнути можливих складнощів, які виникають із дводозовими вакцинами.

Також медик запевнив, що чимало роботодавців хочуть вакцинувати своїх працівників, зокрема, йдеться про будівельні компанії та ті, які наймають іноземців на сезонні роботи. Підприємці побоюються спалаху коронавірусу, що згодом блокує роботу.

Наразі у Підкарпатському воєводстві вже замовили вакцину, після поставки медики готові почати щеплення.

Згідно з повідомленням на сайті Міністерства охорони здоров’я Польщі, 10 травня почалася реєстрація на вакцинацію від COVID-19 для всіх охочих. Для цього достатньо лише номера PESEL.

«Іноземці, які мають право на перебування, вакцинуються на тих же умовах, що і громадяни Польщі», — наголосили у МОЗ Польщі.

Як зазначається, вакцинація є добровільною та безоплатною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
13 червня 2021
11 червня 2021
09 червня 2021
08 червня 2021
07 червня 2021
05 червня 2021
04 червня 2021
03 червня 2021
01 червня 2021
31 травня 2021