Поділитись:

Рік без автобуса: волиняни просять відновити доїзд до Рожища та Луцька

Субота, 15 травня 2021, 18:14

Жителі сіл Крижівка, Луків та Незвір Луцького району просять відновити автобусне сполучення з Луцьком і Рожищем. Автобус тут не їздить майже рік.

Про це інформує Суспільне. 

Жителька Крижівки Любов Бойко каже: майже рік немає автобуса, який раніше їздив на маршруті "Луцьк-Годомичі" через Крижівку, Луків і Незвір. Від села до Рожища – 17 кілометрів, до Луцька – 40.

"Раніше я добиралася за годину до Рожища, а тепер то я на велосипеді недокручую, бо більше як 65 років, трудно", – каже жінка.

Багатодітна мама Ірина Кордиш розказує: через село в день проїздить два рейсові автобуси "Луцьк-Маневичі" і "Луцьк-Четвертня". Сісти на них не завжди вдається. 

Графік руху зараз незручний, – каже Юрій Дідич з Крижівки. Раніше, ніж в половині десятої, люди не можуть доїхати на роботу до Луцька, та й додому повертаються пізно, о 21 годині. Було б добре, щоб автобус їхав о сьомій годині, –зауважує чоловік.

Колективне звернення забезпечити щоденний маршрут "Луцьк-Крижівка-Луцьк" передали до Рожищенської територіальної громади. Під документом підписалося 80 людей, розповіла Світлана Приймачок.

Ситуацію прокоментував перший заступник Рожищенського міського голови Віталій Поліщук:

"Оскільки повноваження з організації конкурсу по визначенню перевізників належить облдержадміністрації, ми це колективне звернення спрямували до облдержадміністрації 21 квітня. Відповіді офіційної не отримали".

Як вирішується питання транспортного сполучення між селами Крижівка-Луків-Незвір та Луцьком в ОДА пообіцяли прокоментувати у понеділок, 17 травня. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 червня 2021
18 червня 2021
16:00
13:57
12:00
10:45
17 червня 2021
17:40