Поділитись:

На Волині планують збудувати монастир біля цілющого джерела

Четвер, 13 травня 2021, 23:37

У селі Куликовичі Луцького району біля цілющого джерела планують збудувати монастир. Уже залили фундамент для основної святині.

Про це інформує 12 канал.

Ченцю Іпатію дісталася важлива місія – розвивати та облагороджувати територію, де знаходиться цілюще джерело.

"В основному тут сам молюся, працюю. По воду люди приїжджають, беруть і бетонами, і відрами, хто як приходить – вода тут дуже чиста й добра", – розповідає ченець Іпатій.

На Водохреще віряни тут ще й купаються. За розповідями місцевих, джерело в цій місцині б’є з давніх-давен. Його історію ніхто вже й не пам’ятає. Та про цілющі властивості говорять не одні. Сама ж територія, каже монах, має приватних власників. Вони бажають, аби тут облаштували монастир, тож її жертвують. Втім створити його не так просто, адже це релігійна громада, де мають бути братія.

Наразі чернець Іпатій мешкає тут сам. Подобається, каже, працювати з деревом. Сам змайстрував станок, вирізає деталі для гойдалок та інших виробів. Окрім того порається й по господарству.

"Трохи маю поля, взяв в оренду, часник посадив, овес посіяв, гречку посіяв, соняшник посіяв ось тут за хатою", – розповідає монах.

До каплиці на вихідних та у свята приходять люди. Доглядати територію не рідко допомагають селяни й самі господарі. Тож потихеньку, каже, йдуть до мети: облаштувати монастир. Вже й залитий фундамент для основної святині. Тож, ділиться чернець Іпатій, робить все,що в його силах: молиться й працює. А з Божою поміччю прийдуть незабаром і братія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 липня 2021
27 липня 2021
26 липня 2021
25 липня 2021
24 липня 2021
09:00
22 липня 2021
21 липня 2021