Поділитись:

Не тільки тюльпани: чим дивує «Волинська Голландія - 2021» (фото, відео)

Середа, 12 травня 2021, 15:20

На тюльпановому полі "Волинської Голландії" зранку у середу, 12 травня ще не встановили жодних атракцій, а проте відвідувачі вже спішили сфотографуватися серед весняних квітів. Фестиваль квітів, який з перших років існування завоював серця волинян, розпочався цього року із невеликим запізненням - через затяжну зиму тюльпани не розцвіли до великодніх і травневих свят, як того хотіли організатори. А проте, очікування зробило своє, і за якісь дві години від початку фесту полем серед квітів ходили вже близько сотні людей, а може, і більше. 

Були тут волиняни і гості із сусідніх областей. Привітне подружжя львів'ян серед цих квітів уперше. Чоловік із дружиною організували свято не тільки для себе, але і для своїх мам як подарунок до Дня матері. 

Чудовий подарунок для мам><span class=Чудовий подарунок для мам

Пара зі Львівщини><span class=Пара зі Львівщини

Троє колег відвідують свято тюльпанів щороку, і вже зробили собі це доброю традицією. Вони вибирають найкращі місця, щоб зробити оригінальні фото з квітами. Жінки розповідають, що попри те, що на фестивалі вони часто, щороку є чому дивуватися. Кожного року троє колег везуть із поля квіти, і висаджують їх удома. Все виростає і приймається з першого разу, дивуються жінки. 

Троє коліжанок мають гарну традицію><span class=Троє коліжанок мають гарну традицію

Фестиваль традиційно організовує компанія "ЛіліЛайн". Цього року площа, де ростуть тюльпани, дещо збільшилася. Квітів загалом близько трьох гектарів. Сорти тюльпанів у компанії вже навіть не рахують. 

"Якщо чесно, вже сортів тут і не підрахувати, бо от є просто сорти, а є їх суміші. В одній суміші як мінімум 500 сортів. Кожного року додаємо близько 50 сортів новинок. За 10 років, відколи ми цим займаємося, маємо вже близько 1000 сортів. З нових цього року лілейний сорт тюльпана Whispering Dream та піоновидний жовтий тюльпан Secret Parfum. Останній пахне на все поле", – розповідає  організаторка фесту, директорка з виробництва компанії "ЛіліЛайн" Тетяна Пашковська.

Тетяна Пашковська><span class=Тетяна Пашковська

Серед новинок – збільшення фудкорту, поява солодкої вати і попкорну, а також великі атракціони для дітей, які привезли із Києва. Крім того, цього року гості зможуть купити не тільки квіти, але і різноманітні тематичні сувеніри. 

Традиційно, на території тюльпанового поля розмістили багато фотозон. Вперше сюди привезли великі ковані скульптури із Луцька. Посередині поля висадили цілу "річку" із фіолетових квіток, посеред неї встановили човен і "місток". 

Організатори саме закінчували останні приготування – нарізали квіти, розкладали таблички з назвами сортів, встановлювали намети. Ближче до вечора для відвідувачів будуть доступні усі атракції фесту. 

Ціни на фестивалі дуже різні. Дорослий квиток коштує 50 гривень, дитячий – 30. Дітям до шести років вхід безкоштовний. Є також пільгові безкоштовні квитки, якими учасники бойових дій, діти-сироти та люди з інвалідністю (l-ll група) можуть скористатися за наявності відповідного посвідчення. Купити тюльпани можна по 10 гривень за квітку. З цибулиною віддадуть за 15 гривень. 

Безліч сортів квітів><span class=Безліч сортів квітів

Нині на полі цвіте близько 70% тюльпанів, а сам фестиваль триватиме рекордні 11 днів. Відвідати його можна з 10:00 по 19:00 у полі неподалік села Свидники Ковельського району. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
24 травня 2021
22 травня 2021
19 травня 2021
18 травня 2021
09:00
17 травня 2021
11:30
16 травня 2021
09:01
15 травня 2021
12 травня 2021
10:21
11 травня 2021
12:40
07 травня 2021
13:30