Поділитись:

Що робив фонд Ігоря Гузя на Прибужжі

Четвер, 07 січня 2016, 18:24

На Волині у 2015 році у ділових колах став поширеним благодійний рух. Одні бізнесмени допомагають самотужки, інші примикають до благодійних фондів.

"Конкурент" запускає святковий спец-проект, у рамках якого будуть зібрані відомості про діяльність волинських меценатів. Також для популяризації соціально-відповідального бізнесу у нашому виданні працює постійна рубрика "Благодійність".

Благодійний фонд "Прибужжя" народного депутата Ігоря Гузя розпочав свою активну роботу з червня 2015 року.

Головною сферою діяльності є робота з соціально незахищеними верствами населення та молоддю.

У Фонді запевняють, що не надають безпосередньої фінансової допомоги, а зосереджуються на підтримці ряду громадських ініціатив.

Ще одна категорія яку підтримує фонд "Прибужжя" – люди з особливими потребами.

"Тісно співпрацюємо з ГО "Світ для дітей" - спільнотою, що згуртувала батьків дітей з особливими потребами, фахівців, котрі працюють з цією категорією осіб (психологів, логопедів, дефектологів) та небайдужих громадян", - йдеться у відповіді Фонду на запит "Конкурента" про діяльність БФ.

Благодійників, які долучаються до проведення акцій, у "Прибужжі" назвали таких: народний депутат Ігор Васюник, засновник Володимир-Волинського футбольного клубу "БРВ-ВІК" Валентин Кошельник. Фонд також співпрацює з молодіжний ресурсним центром "Нові Крила", ТзОВ "БРВ Україна", ГО "Світ для дітей".

Ще під час прес-конференції у червні 2015 році Ігор Гузь повідомляв, що буде створювати фонд, та оскільки у нього "великих грошей немає", то співпрацюватиме з бізнесом. Тож помітно, що залежно від акції, перелік меценатів змінюється.

В червні 2015 року Фонд профінансував оздоровлення понад сотні дітей загиблих, поранених та полонених учасників АТО у пансіонаті "Шацькі озера". Також організував благодійні арт-вечори в місті Володимир-Волинському. Разом з спілкою ветеранів АТО Нововолинська 14 жовтня 2015 року був проведений захід до Дня захисника України. В рамках програми підтримки здорової та активної молоді фонд підтримав всеукраїнські змагання з баскетболу серед дівчат "Золота осінь".

Напередодні новорічних свят була проведена акція "Подаруй дитині радість". Під час якої було роздано близько тисячі подарунків дошкільнятам – дітям учасників АТО 19-го виборчого округу. До благодійної акції доєднались приватний підприємець та помічник-консультант Ігоря Гузя Валентин Кошельник, депутат Нововолинської міськради та директор "БОШ Автосервіс Формула" Богдан Бадзюнь, генеральний директор Володимир-Волинської птахофабрики, ПАТ "Чеботурочка"Аліна Сич, депутат Любомльської райради та директор ТзОВ "Владтранс" Віталій Данилюк, Іваничівська районна організація "Молодіжна ініціатива".

БФ "Прибужжя" підписав спільну угоду з Люблінською "Фундацією Менеджерських Ініціатив" для спільної реалізації проектів в сфері розвитку місцевого самоврядування. Зокрема у 2016 році планується організація візитів в місто Люблін для ознайомлення з управлінням безпекою міста, житлово-комунальним господарством, управління відходами.

Читайте також про БФ "Волинь - 2014" у матеріалі Фронтмени волинського бізнесу - в одній меценатській ініціативі.

Надрукувати
мітки:
коментарів
15 липня 2020
14 липня 2020
13 липня 2020
12 липня 2020
10 липня 2020
09 липня 2020
08 липня 2020
06 липня 2020
03 липня 2020
30 червня 2020
27 червня 2020