Поділитись:

У Колках відремонтують дорогу

Четвер, 29 квітня 2021, 10:34

У селищі Колки відремонтують ділянку дороги «Луцьк-Ківерці-Маневичі-Любешів-Дольськ»

В області в межах президентської програми «Велике будівництво» продовжують відновлювати дорогу Луцьк – Ківерці – Маневичі – Любешів – Дольськ (Р-14). Зокрема, невдовзі розпочнеться відновлення дороги у селищі Колки, де пролягає автошлях, що сполучає Луцьк з ПП «Дольськ» на українсько-білоруському кордоні, – повідомили у Волинській ОДА

За інформацією Служби автомобільних доріг у Волинській області, вже укладено договір на капітальний ремонт 3-кілометрової ділянки цієї дороги у селищі Колки.

Та окрім Колківського відрізка, у планах 2021-го року – ремонт ще двох відрізків та мосту.

Так, на сьогодні вже голошено тендери на реконструкцію і ремонт більше 14-ти км автошляху, та влаштування на ній комплексу автоматичного габаритно-вагового контролю Weigh-in-Motion («Зважування у русі»).

А також триває виготовлення проєктно-кошторисної документації на відновлення ще понад 32-х км дороги Р-14 та мосту у селищі Колки.

Слід зауважити, що торік у рамках програми «Велике будівництво» відремонтували майже 12 км автошляху Луцьк – Ківерці – Маневичі – Любешів – Дольськ» (Р-14) у Луцькому та Ківерцівському районах (за старим адміністративним поділом). Це ділянки дороги від м. Луцьк до с. Дачне та від м.Ківерці до с.Озеро.

До слова, Р-14 – одна з найдовших доріг державного значення в області, протяжністю 154,2 км, бере свій початок в Луцьку, і, пролягаючи територією Ківерцівського, Маневицького, Камінь-Каширського і Любешівського районів, з’єднує обласний центр Волині з пунктом пропуску «Дольськ» на українсько-білоруському кордоні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів