Поділитись:

Луцькрада просить створити реабілітаційні ковідні центри (відео)

Середа, 28 квітня 2021, 11:31

Депутати Луцької міської ради звернулися до центральних органів влади з пропозицією створення реабілітаційних ковідних центрів в Україні. 

Відповідне рішення ухвалили у середу, 28 квітня, під час сесійного засідання. 

Так,ініціатором виступила фракції "Батьківщина". Депутати просять Президента України, уряд, народних депутатів негайно приступити до розробки програми подолання наслідків постковідного синдрому, яка має фінансуватися коштами державного бюджету. У цій програмі вони просять обов’язково передбачити: 

  • негайне створення реабілітаційних ковідних центрів у кожній області;       
  • розроблення і затвердження програм медичних гарантій, пакетів медичних послуг Національної Служби здоров’я України у постковідний період;
  • у навчальних програмах вищих медичних закладів передбачити підготовку фахівців, які будуть надавати спеціалізовану допомогу в період реабілітації тих, хто страждає на постковідний синдром;
  • відродження доступності санаторного лікування та відпочинку, закладів   профілактики захворювань, які будуть діяти для подолання наслідків Covid-19 та інших небезпечних хвороб.

 

Лідер фракції "Громадянський Рух "СВІДОМІ" Тарас Шкітер зазначив, що підтримує звернення, оскільки воно справді важливе. Разом із цим він уточнив у доповідача Олександра Козлюка, на базі якого медичного закладу хочуть обладнати реабілітаційний центр. 

Козлюк відповів, що наразі йдеться про отримання фінансування, необхідне місце шукатимуть у разі позитивного рішення центральних органів влади. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
16 травня 2021
15 травня 2021
14 травня 2021
13 травня 2021
12:10
12 травня 2021