Поділитись:

Цілодобово і без вихідних: на Волині ремонтують автошлях М-19 (фото)

Вівторок, 27 квітня 2021, 15:11

На Волині цілодобово й без вихідних ремонтується ділянка автошляху М-19 між селами Секунь і Мислина.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Волинській області.

На чотирьох об’єктах капітального ремонту міжнародного автошляху М-19 Доманове (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест) в межах Волинської області проводяться активні роботи.

Ділянку автошляху між селами Секунь і Мислина ремонтують цілодобово і без вихідних. По всій протяжності вже відфрезеровано зношене дорожнє покриття. Майже на 3-х кілометрах влаштовано посилену основу з обробленої цементом щебенево-піщаної суміші завтовшки 22 см, а поверх неї укладено 12-сантиметровий шар асфальту. Такі роботи тривають.

Водночас дорожники влаштовують поширення під перехідно-швидкісні смуги і заїзні кишені.

Упродовж доби на цьому майже 8-кілометровому об’єкті задіяно в середньому 80-90 працівників та до 20 одиниць техніки.

Проїзд транспорту ділянкою автошляху М-19 частково обмежується і здійснюється в реверсному режимі почергово однією зі смуг руху.

На наступному тижні підрядник планує приступити до ремонту штучних споруд, розташованих на цій ділянці – мосту і водопропускних труб. Наразі новий дорожній одяг на цих спорудах і підходах до них не влаштовувався, тож звертають увагу водіїв та інших учасників дорожнього руху на перепад рівня проїзної частини в таких місцях.

Окрім того, на ділянках, де влаштовано перші шари нового дорожнього одягу, рівень узбіч наразі нижчий за рівень прилеглої крайки проїзної частини на 34 см.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 травня 2021
05 травня 2021
03 травня 2021
30 квітня 2021
20:00