В Іспанії затримали чоловіка за умисне зараження коронавірусом 22 осіб

На іспанській Майорці заарештували 40-річного чоловіка за те, що він навмисне заразив COVID як мінімум 22 особи, які працювали з ним в офісі.
Про це повідомляє "Європейська правда" .
Події відбувалися ще у січні. Як повідомляють, 40-річний чоловік, маючи кашель та гарячку, продовжив виходити на роботу. Коли колега спробував відправити його додому, він нібито зняв маску і почав кашляти, кажучи, що збирається заразити всіх коронавірусом.
Поліція у повідомленні зазначає, що чоловік, здавши тест, наступного дня знову пішов на роботу та у басейн, чекаючи результатів.
У підсумку захворіли п’ятеро його колег і троє людей, які одночасно з ним відвідували басейн. Також заразилися загалом 14 членів родин людей, які вочевидь підчепили вірус безпосередньо від нього, у тому числі троє малолітніх дітей. Перебіг хвороби у всіх був легким.
Яке покарання загрожує чоловікові за недбале ставлення до оточуючих, не повідомляють.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- В Україні за добу виявили 7930 нових випадків коронавірусу
- Українські компанії можуть записатися на колективне щеплення проти COVID-19
- З нової партії вакцини AstraZeneca МОЗ виділить на повторні щеплення 10 тисяч доз
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.