Поділитись:

Науковці знайшли випадки передачі коронавірусу від людини котам

Неділя, 25 квітня 2021, 02:29

Науковці виявили два випадки передачі коронавірусу від людини  кішкам.

Інформацію про передачу захворювання знайшли вчені з Університету Глазго в рамках програми скринінгу популяції котів у Великобританії, - пише "Суспільне".

Кішки різних порід жили в окремих домогосподарствах і мали слабкі та важкі респіраторні ознаки. Дослідники вважають, що обидві домашні тварини були заражені їх господарями, які мали симптоми COVID-19 до того, як кішкам стало погано.

Водночас згідно з дослідженням наразі немає жодних доказів передачі захворювання від кота до людини або того, що домашні тварини можуть відігравати помітну роль у розповсюдженні інфекції.

Як пояснила професорка Маргарет Хозі з Центру досліджень вірусів Університету Глазго, зі зменшення кількості заражень від людини до людини, важливо зрозуміти перспективи передачі хвороби від людей тваринам, оскільки останні можуть надалі знову заразити людину.

Вчені також зазначили, що наявність усього двох випадків зараження котів може призвести до недооцінки можливих масштабів, оскільки наразі домашніх тварин рідко тестують на коронавірус.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 травня 2021
05 травня 2021
04 травня 2021
03 травня 2021