Поділитись:

У Києві водій самоката побив Майкла Щура за зауваження

Четвер, 22 квітня 2021, 08:26

У Києві журналіста Романа Вінтоніва, відомого як телеведучого Майкла Щура, побив водій самоката. Конфлікт виник через непорозуміння щодо правил дорожнього руху. 

Про це у фейсбуці повідомив сам журналіст. 

"Я переходив дорогу по пішоходному переходу. Побачив, що по велодоріжці їдуть двоє хлопців на самокатах. Я зупинився, щоб їх пропустити. Бо їхали вони добренько так. А наскільки я бачив, не гальмували. Перший проїхав повз мене. Коли другий порівнявся зі мною, я йому голосно гаркнув: "ПРОПУСКАЙ ПІШОХОДІВ!" – розповів ситуацію Майкл Щур. 

Тут почалася перепалка. Згодом хлопець витягнув балончик з газом, запшикав очі журналісту і поїхав далі. 

"Я його догнав і стягнув з самоката. Ми обоє так нормально навернулись. Піднялися. І почався діалог у стилі: "Ти для чого мене запшикав. Я до тебе не проявляв агресії". У відповідь він мене вдарив. А потім до мене підійшов його друг і дав мені ключі, які випали з мого рюкзака, коли я впав. Спитав: "Це ваше?" І це було моє", – пояснив чоловік. 

Згодом Вінтонів зателефонував в поліцію, дзвінок прийняли, але поліція не приїхала. Колега Романа Вінтоніва журналістка Анна Бабінець уточнює, що поліцію чекали 2,5 години, а після цього пішли у відділок писати заяву.

Журналіст додає, що готовий нести відповідальність, якщо зробив щось неправильно, але нагадує правило – пропускати пішоходів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
15 травня 2021
14 травня 2021
13 травня 2021
12:10
12 травня 2021