Поділитись:

У Луцьку молоду маму з криком вигнали з кабінету хірурга у дитячій поліклініці

Вівторок, 20 квітня 2021, 22:00

Все частіше лучани скаржаться на неприйнятну поведінку лікарів та медсестер, які, окрім того, що не виконують своїх обов'язків, то ще й кричать та виганяють пацієнтів з кабінетів. 

Молода мама та знана луцька блогерка Валерія Кузьмінчук, що більш відома своїм підписникам як lerkazukerka, розповіла на своїй інстаграм-сторінці про такий випадок.Про це йдеться на сайті Lutsk.eu.

Вчора, 19 квітня, її десятимісячний малюк отримав травму мізинчика. "Швидка" відвезла батьків та дитину до лікарні, рану дитині обробили та скерували на огляд та перев’язку до міської дитячої поліклініки, що знаходиться на вулиці Чорновола, 1.

Сьогодні, за словами Валерії, вони звернулись до медичної установи й потрапили на прийом до дитячого хірурга Божко В’ячеслава Михайловича. Дівчина розповіла, як лікар зверхньо та хамовито розмовляв з нею, був  грубим до дитини. Не обробивши бинти на руці маляти, лікар зірвав його, чим спричинив біль та кровотечу. Також, як зазначила Валерія, лікар Божко В.М. виганяв її з кабінету, викинув медичну картку дитини, а потім сам вирішив покинути робоче місце.

Також Валерія розповіла, що  очікуючи на прийом хірурга, помітила, що лікар приймав дорослого чоловіка з травмою.

Дівчина зазначає, що скарга в управління охорони здоров’я Волинської області вже написана.

Оксана Лєщинська, очільниця дитячої поліклініки, повідомила, що ситуація однозначно потребує уваги. На момент конфлікту вона перебувала на комісії у міській раді, тому не могла розібратися у ситуації. Проте, пообіцяла коментарі надати згодом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
29 липня 2021
19:30
19:00
27 липня 2021
26 липня 2021
15:25
25 липня 2021
20:30
13:35