Поділитись:

Фронтмени волинського бізнесу - в одній меценатській ініціативі

Середа, 06 січня 2016, 18:24

На Волині у 2015 році у ділових колах став поширеним благодійний рух. Одні бізнесмени допомагають самотужки, інші примикають до благодійних фондів.

"Конкурент" запускає святковий спец-проект, у рамках якого будуть зібрані відомості про діяльність волинських меценатів. Також для популяризації соціально-відповідального бізнесу у нашому виданні працює постійна рубрика "Благодійність".

Першим Вашій увазі представляємо підсумки року Благодійного фонду "Волинь 2014", учасниками якого є провідні компанії Волині.

Фонд створений у вересні 2014 року. Основними напрямками діяльності є допомога учасникам АТО та їхнім родинам, міжнародне співробітництво у сфері благодійництва та волонтерства.

Голова правління фонду - Петро Пилипюк. До команди благодійників також входять відомі волинські бізнесмени.

Фундатори-2014: Дудка Євген, Андріанов Олександр, Чорнуха Віктор, Турак Андрій, Цибульський Володимир, Діброва Валерій, Муравчук Микола, Понікарчук Анатолій, Голіков Сергій, Мерченко Олег, Богдан Лукасік, Гнатюк Володимир, Здрилюк Валентина, Кобак Іван, Кривінський Володимир, Барабаш Лариса, Гальчун Микола, Карбовський Святослав, Кальков Руслан, Макарчук Ярослав.

Також у фінансуванні фонду задіяні підприємства ТОВ "Гор-Агро", СТзОВ "Лище", ТзОВ "Радехівський цукор", ТОВ "Дедденс-Агро", ПАТ "Теремно Хліб", ПАТ "Новоград-Волинський хлібозавод" та інші.

Фонд працює та надає допомогу в рамках міжнародних програм "Разом з Україною", Центральна Спілка українців в Німеччині, Фонд духовної культури Пограниччя.

За час діяльності понад 10 мільйонів гривень гуманітарної допомоги було надано переселенцям зі східних районів України в рамках програми "Разом з Україною".

Під час підготовки до зимового періоду 70 сімей тимчасово проживаючих у місті Волновасі отримали вугілля та дрова, якими будуть обігрівати житлові приміщення. Також постійно здійснюється робота по забезпеченню переселенців з інших районів сімейними та дитячими продуктові наборами, комплектами побутової хімії, побутовою технікою, постільною білизною та зимовим одягом.

В рамках роботи програми фонд активно співпрацює з польським урядом. Результатом стало залучення коштів Міністерства закордонних справ Польщі на загальну суму - 4 млн. 700 тис. злотих.

Протягом 2015 року допомагав фонд і військовим більш як на 5 мільйонів гривень.

Загалом, за півтора роки діяльності фонду "Волинь-2014" було надано допомоги на суму понад 30 мільйонів гривень.

Надрукувати
мітки:
коментарів