Поділитись:

"Банк дарованих речей": у селищі на Волині допомагають нужденним

П'ятниця, 16 квітня 2021, 06:50

фото "Суспільного"

У селищі Сенкевичівка Городищенської громади запрацював "банк дарованих речей", куди жителі навколишніх сіл приносять для нужденних ношений одяг та взуття у хорошому стані.

Про це "Суспільному" розповіла начальниця відділу соціального захисту населення Галина Подмовська.

До "банку речей" люди приносять одяг, взуття, предмети домашнього вжитку. Основна вимога, щоб одяг був випраний і попрасований, а взуття помите та в хорошому стані.

Речі усі охочі приносять до окремої будівлі, де в одній з кімнат приймає речі Світлана Вітовська.

Жінка розповіла: жителі громади залишають куртки, кофти, спідниці, штани, взуття, дитяче, тюль, постіль, сумки, верхній одяг, шапки. Усе – чисте та придатне для використання.

Обирала вперше одяг в "банку речей" для десяти своїх підопічних соціальна робітниця Наталія Гладишева. Каже: бабусям обирала футболки, дідусям – футболки, сорочки та штани. Підопічні, із її слів, просили обрати "щось добре".

Жителі громади про таку ініціативу відгукуються позитивно. Людям треба допомагати, говорить жителька селища Сенкевичівка Віра Шапошнікова. Жінка зазначила, що планує поповнити "банк речей", перебравши гардероб та речі з горища.

Усього в Городищенській громаді є 88 одиноких людей та 126 сімей, які опинилися у складних сімейних обставинах, повідомила начальниця відділу соціального захисту населення у справах дітей та сім'ї Галина Подмовська.

Кожен житель громади може прийти і безплатно взяти все, що йому необхідно. "Банк речей" працює у будні дні з 12 до 14 години.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
14 червня 2021
13 червня 2021
11 червня 2021
10 червня 2021
09 червня 2021
08 червня 2021
21:10
04 червня 2021
03 червня 2021