Поділитись:

У луцькому "Сіті Парку" висадили понад 30 дерев (фото)

Середа, 14 квітня 2021, 14:45

Щороку луцький "Сіті парк" продовжує озеленюватися. Весна 2021-го винятком не стала. 

10 квітня рекреаційний комплекс долучився до екоініціативи з висадки одного мільйону дерев "Озеленення Планети", а вже у середу, 14 квітня, представники Громадянського Руху "СВІДОМІ" відправили у землю понад 20 саджанців декоративного дуба та 15 сумахів виргинських. 

"Цього року ми посадили понад 20 декоративних дубів на схилі, де зараз ростуть тополі. Проте їх (тополі) “кардинально” кронували і ми не впевнені, чи вони зможуть після цього вижити. Тому, для збереження зеленої зони, вирішили висадити декоративні дуби, які мають міцне коріння та можуть втримувати берег. Разом із цим вони дуже гарно ростуть та будуть візуальною окрасою. Окрім цього, ми збільшуємо кількість уже існуючих насаджень на території. Вдячні, що до роботи долучилося ОСББ, яке базується на території. Також дякуємо “Волинському лісовому селекційно-насіннєвому центру" за надання саджанців", – розповіла директорка "Сіті парку" Христина Назар

Також до роботи долучилися депутати Луцької міської ради Михайло НаходАндрій Лучик та представники "СВІДОМИХ" у районній раді Євген Мікоян і Оксана Урбан.

Михайло Наход><span class=Михайло Наход

Андрій Лучик><span class=Андрій Лучик

Євген Мікоян та Оксана Урбан><span class=Євген Мікоян та Оксана Урбан

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
10 травня 2021
09 травня 2021
12:05
08 травня 2021
11:40