Поділитись:

Він любив життя: у Луцьку попрощалися із захисником України Сергієм Сулимою (фото)

Середа, 07 квітня 2021, 18:33

У Луцьку в останню путь проводжали загиблого у війні на сході України захисника Сергія Сулиму. Лучанин загинув, підірвавшись на невідомому вибуховому пристрої поблизу населеного пункту Шуми на Донбасі у суботу, 3 квітня. 

Попрощатися із загиблим воїном прийшли сотні лучан. Панахида розпочалася близько 14 години у середу, 7 квітня. На подвір'ї Свято-Троїцького кафедрального собору самотньо стояв бус із трагічним "вантаж 200". Обабіч стояли люди з квітами, вінками і прапорами. У соборі відспівували Сергія. 

Службу вів митрополит Михаїл. З ним молилися військові капелани. Навколо труни стояли найближчі люди – рідні і побратими. 

Тіло винесли з храму близько 15:30. Під "Плине кача" військові понесли труну до обласного драмтеатру. Тут із загиблим воїном прощалися мешканці. 

Сергій народився у жовтні 1980 року, навчався у школі №22 у Луцьку. Згодом пішов на строкову військову службу. Вперше на фронт російсько-української війни його мобілізували у 2015-2016 роках. Згодом він вже сам підписав контракт із ЗСУ і став на захист батьківщини. 

Прощальне слово виголосив міський голова Луцька Ігор Поліщук. Добрими словами згадували Сергія Сулиму побратими. 

"Війна на сході України продовжується. Російський агресор продовжує рвати українську землю, і ми, на жаль, продовжуємо втрачати кращих дочок та синів України. Ще тиждень тому в районі Шумів Сергій героїчно витягував з-під обстрілів своїх побратимів, які потрапили під кулі російських снайперів. Вже тоді він не жалів свого життя, не зважав ні на які ризики. Сьогодні ми ховаємо Сергія. 

Друже, війна для тебе скінчилася, але ми продовжимо захищати незалежність України, і обов'язково помстимося за твою смерть", – сказав генерал-майор Збройних сил України Олег Мікац

Він вручив грамоту пошани і подяки матері загиблого Сергія за виховання сина. 

"Він справжній хоробрий воїн, він гарний друг, він любив життя", – просто згадав Сергія Сулиму підполковник Даніяр Петрюк

Сергія поховали на алеї слави на цвинтарі у селі Гаразджа. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
20:37
16:01
22 вересня 2023
21 вересня 2023
19:25