Поділитись:

Безквиткові пасажири: в Луцьку «на полювання» вийшли працівники Укртрансбезпеки (фото)

Середа, 07 квітня 2021, 13:32

Вперше в Луцьку працівники Державної служби України з безпеки на транспорті разом із контролерами КП “Луцьке підприємство електротранспорту” долучилися до контролю оплати проїзду електронним квитком у громадському транспорті.

Про це повідомили в пресслужбі Луцької міської ради. 

Нагадаємо, що оплата проїзду у міському громадському транспорті відбувається винятково із використанням засобів електронної оплати проїзду: електронного квитка, додатка CityCard, засобів Paypass банківської картки, ApplePay чи Gpay. Штраф за безквитковий проїзд становить 120 грн на автобусних маршрутах та 80 грн на маршрутах тролейбусних.

Окрім того, при виявленні факту оплати проїзду за готівку працівники Укртрансбезпеки уповноважені скласти відповідні акти на застосування адміністративних штрафів до перевізника. Розмір такого штрафу може становити до 1700 грн. 

Як розповів заступник начальника управління транспорту та зв’язку Олександр Середа, загалом тенденція порушення правил оплати проїзду електронним квитком йде на спад:

“Якщо до лютого системою АСОП фіксувалося, в середньому, 85 тисяч транзакцій за день, то сьогодні, після проведення перевірок, ця цифра піднялась до 120 тисяч на день”.

Контроль оплати проїзду у громадському транспорті силами працівників Укртрансбезпеки та контролерів КП “Луцьке підприємство електротранспорту” здійснюватиметься і надалі, адже мета таких перевірок – повне виведення обігу готівки у транспорті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
09:45
17 квітня 2021
10:00
16 квітня 2021