Поділитись:

На Волині влаштовують рейди щодо дотримання карантину (фото)

Вівторок, 06 квітня 2021, 19:32

Співробітники Головного управління та територіальних підрозділів поліції області впродовж усього періоду карантину стежать за дотриманням публічної безпеки і порядку на території області. 

Про це повідомили в пресслужбі ГУ НП на Волині. 

Рейдові групи, які складаються не лише з поліцейських, а й з представників Держпродспоживслужби і громадських формувань, особливу увагу звертають на дотримання заходів безпеки в закладах харчування.

До слова, щодня на території області працює близько 30 таких мобільних груп, які контролюють та забезпечують дотримання обмежувальних вимог.

«Саме завдяки такій щодобовій профілактичній роботі поліції, проведенню роз’яснювальної кампанії і її висвітленню, а також завдяки суворому дотриманню правил всіма громадянами і суб’єктами господарювання наша область у помаранчевій, а не червоній зоні. Ми надіємось на свідомість людей і надалі, але поліція виконуватиме свою роботу за будь-яких обставин», – наголосив начальник ГУНП Юрій Крошко.

З початку року поліцейські здійснили 2 129 рейдів, під час яких перевірили дотримання правил карантину у 37 614 об’єктів господарювання – закладів харчування, торгівлі, розважальних центрів та перевізників. На правопорушників оформляють адміністративні матеріали. Зокрема, станом на вчора за поточний рік зафіксовано 65 фактів порушень правил щодо карантину людей: за це передбачена відповідальність згідно з ч.1 ст. 44-3 КУпАП. 

Також правоохоронці винесли 2 214 постанов за порушення маскового режиму. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
18 вересня 2021
17 вересня 2021
16 вересня 2021
15 вересня 2021
14 вересня 2021
13 вересня 2021