Поділитись:
У Луцьку чоловік «ловив кайф», поки до нього не викликали копів (відео)
Четвер, 01 квітня 2021, 15:15

У Луцьку посеред дороги біля кафе "Кульбаба" лежав чоловік. Перехожі викликали поліцію.
Інцидент стався у четвер, 1 квітня.
Як зазначили в пресслужбі патрульних, коли поліцейські прибули, то побачили, що чоловік поводить себе неадекватно, у нього виявили ознаки наркотичного сп'яніння.
На місце події одразу викликали медиків та супроводили до медичного закладу і передали їм чоловіка для надання допомоги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
коментарів
Увійти з:
Останні новини
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.