Поділитись:

В Україні сервісні центри Apple зможуть офіційно ремонтувати продукти компанії

Середа, 31 березня 2021, 04:17

фото ілюстративне

Сервісні центри Apple в Україні зможуть долучитись до програми співпраці, яку оголосила компанія, з незалежними сервісними центрами – Independent Repair Provider.

Про це повідомляється на сайті Apple, - пише "Економічна правда"

"Програма незалежних сервісних центрів від Apple незабаром буде доступна у більш ніж 200 країнах, майже в усіх країнах, де продаються товари Apple.

Програма, запущена у 2019 році та розширена до Європи та Канади минулого року, надає постачальникам послуг ремонту доступ до оригінальних деталей Apple, інструментів для ремонту та діагностики, щоб запропонувати безпечний та надійний ремонт продуктів Apple.

Зараз є понад 1500 пунктів незалежного ремонту, що обслуговують клієнтів у США, Канаді та Європі", – йдеться у повідомленні.

Участь у програмі безкоштовна.

"Приєднання до програми не вимагає жодних витрат. Щоб отримати сертифікацію, постачальники послуг з ремонту повинні зобов’язатись мати сертифікованого техніка Apple, який виконуватиме ремонт.

Процес сертифікації простий і безкоштовний", – пояснили в компанії.

Починаючи з кінця цього тижня, зацікавлені постачальники ремонту у цих країнах та регіонах можуть подати заявку: Афганістан, Австралія, Бангладеш, Бутан, Бразилія, Камбоджа, Острови Кука, Фіджі, Гуам, Гонконг, Індія, Індонезія, Японія, Корея, Лаос, Макао, Малайзія, Мальдіви, Монголія, М'янма, Непал, Нова Зеландія, Пакистан та інші.

Пізніше цього року програма стане доступною в інших країнах, серед яких Україна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
30 листопада 2021
29 листопада 2021
27 листопада 2021
26 листопада 2021
25 листопада 2021
23 листопада 2021