Поділитись:

Одна преміювала чоловіка, інша – себе: на Волині оштрафували керівниць навчального центру

Понеділок, 29 березня 2021, 15:46

фото ілюстративне 

Двох керівниць Рожищенського навчально-реабілітаційного центру покарали за правопорушення, пов’язані з корупцією. 

Про це повідомили в пресслужбі прокуратури Волині. 

Рожищенський районний суд за участі прокурорів галузевого відділу Волинської обласної прокуратури притягнув до відповідальності за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, директора та виконувача обов’язків директора Рожищенського навчально-реабілітаційного центру Волинської обласної ради.

Посадовиці, всупереч вимогам ч. 1 ст. 28 Закону України "Про запобігання корупції", ухвалювали рішення в умовах реального конфлікту інтересів і при цьому не повідомили про наявний конфлікт інтересів Волинську обласну раду чи Національне агентство з питань запобігання корупції.

Директор закладу видала і підписала накази про прийняття на роботу в реабілітаційний центр та преміювання свого чоловіка, виконувачка ж обов’язків директора видала і підписала наказ про видачу премії самій собі.

За принципової позиції прокурорів суд визнав їх винними у порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (адміністративні правопорушення, передбачені ч. ч. 1,2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 3400 гривень кожній.

Враховуючи системність виявлених порушень та задля усунення причин та умов, що сприяли вчиненню посадовцями адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією, Волинська обласна прокуратура внесла Волинській обласній раді подання у порядку ст. 65-1 Закону України "Про запобігання корупції". 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
11 травня 2021
10 травня 2021
08 травня 2021
07 травня 2021
20:00
06 травня 2021