Поділитись:

На Волині вакцинували ветеранів АТО/ООС (фото)

Середа, 17 березня 2021, 16:03

До вакцинальної кампанії на Волині долучилися ветерани АТО/ООС.

Про це повідомили у Волинській облдержадміністрації. 

16-17 березня 2021 року першу дозу вакцини Covishield/AstraZeneca отримали ветерани АТО/ООС, які власним прикладом хочуть показати, що вакцинація є безпечною та необхідною у боротьбі з таким небезпечним захворюванням, як COVID-19.

Нагадаємо, що до Дорожньої карти з впровадження вакцинації проти COVID-19 внесено зміни наказом Міністра охорони здоров’я України Максима Степанова від 11 березня 2021 року № 443.

Згідно з цими змінами, залишкові дози вакцини дозволяється використовувати для щеплення громадських діячів з метою популяризації імунізації проти коронавірусної хвороби.

Також для популяризації вакцинації рекомендується залучати публічних та громадських діячів. А саме, ветеранів АТО/ООС, народних депутатів України, керівників центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, обласних рад, органів місцевого самоврядування, лідерів і представників релігійних організацій, видатних письменників, журналістів, спортсменів, музикантів, акторів, співаків, інших діячів сфери культури, які старші 60 років.

Відтак 16 березня 2021 року до вакцинації долучилися волинські військовослужбовці ветерани АТО/ООС. Уже вакциновано понад 20 ветеранів-військовослужбовців війни на Сході України. Під час проведення вакцинації обов’язковим є заповнення відповідних документів, у яких особа з персональними паспортними даними дає згоду на проведення щеплення.

Зі слів ветерана АТО/ООС Андрія Омельчука, який сьогодні теж отримав першу дозу вакцини, щеплення є необхідним та важливим методом захисту від коронавірусної інфекції.

«Хто, як не ми ветерани війни на Сході України, маємо показати приклад волинянам, – зазначає Андрій Омельчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  

Надрукувати
мітки:
коментарів
04 серпня 2021
03 серпня 2021
15:37
02 серпня 2021
01 серпня 2021
31 липня 2021