Поділитись:

Супермаркет чи спеціалізований магазин: де у Луцьку купити справжню каву*

Субота, 01 травня 2021, 09:30

Сьогодні полиці супермаркетів рясніють асортиментом кави. Ми п'ємо її щодня. Але навіть не задумуємося над тим, що є спеціалізовані магазини, де також продається кава. Здавалося б, яка різниця, де її купувати. Але, виявляється, у спеціалізованих магазинах кава – справжня. От і вся різниця.

Журналісти  ІА "Конкурент" завітали у "Дім кави" на проспекті Волі в Луцьку та на вулиці Лесі Українки і переконалися у тому, що кава буває смачною, дуже смачною і неповторною.

Інна Таргоній, власниця магазину, наповнює чашки смачнющим ранковим напоєм. Приміщення наповнене ароматом щойно змеленої кави. Атмосферно.

–  Дуже смачно, – дякую.
– Так, кава смачна, і це міф, що вона дорожча, аніж у супермаркеті. Це кава спешелті типу. Ми вже тринадцять років продаємо каву швейцарської фірми Blaser. А коли займатися одним брендом, одним видом продукту, то викладаєшся сповна, – розповідає Інна.

У "Домі кави" – близько двадцяти її сортів. Обирати можна від найм'якшої, середньої до міцної або ж без кофеїну. Кількість видів періодично змінюється. Інна пояснює це тим, що на плантаціях бувають погані врожаї.

При замовленні кави від одного кілограма у межах міста діє безкоштовна доставка. А придбати можна за ціною від 120 грн за 250 г та від 215 грн за каву Blaser.

У магазині можна купити найдорожчий сорт кави у світі. Це лімітована версія сорту "Блакитна гора Ямайки".

"Це єдина плантація у світі, яка розташована на 1200 метрів над рівнем моря. Кавові зерна настільки близько до сонця, що смак цієї кави найбільш збалансований. Кажуть, що 90 відсотків цієї кави купують японці, і в деяких ресторанах ціна чашки може бути близько 50 доларів. У нас вона зараз також є, правда, тільки на вулиці Лесі Українки. Зберігаємо її в спеціальних контейнерах", – розповідає власниця магазину.

Вартість такої кави – 1600 грн за 200 г. Також спробувати її можна у дегустаційній залі магазину. Акційна ціна чашки – 70 грн.


"Найліпша кава – свіжозмелена. У магазині ми можемо змолоти її під будь-який спосіб приготування", – каже Інна.

Серед такої кави популярністю користується зелений Blaser, але зерна обсмажені в Україні. Така кава дешевша, але зерно дуже якісне. Крім швейцарського Blaser, є тут свіжообсмажена з відбірного зеленого зерна fresh roasted coffee, представлена у двох видах: купажі арабіки й арабіки з робустою для поціновувачів міцної.

Окрім кави, в магазинах можна придбати кавове обладнання. Тут можна купити еспресокавоварки: ручні, автоматичні, професійні та електричні кавомолки. Ціна на капсульні кавоварки коливається від 1,5 тисячі грн до автоматів – від 9 тисяч грн. До слова, є подобова оренда капсульних кавоварок.

"Зараз ми співпрацюємо з новою швейцарською компанією Jura. Це кавоварки нового класу, мають цікаву найсучаснішу на ринку систему заварювання кави без робочого блоку", – розповідає Інна Таргоній.  

У "Домі кави" постійно діють акції. Наприклад, "Кава дня" зі знижкою. Також є можливість пригости когось напоєм, заплативши за цю людину наперед. Це в магазині називають "підвішеною кавою". Як розповідає Інна, "підвішують" каву й абсолютно незнайомим людям.

У якості годі сумніватися, бо в магазинах дуже багато клієнтів. "Дім кави" є офіційним дилером кави Blaser в Україні вже понад 25 років і має однакову цінову політику по всій країні. Тут підберуть напій на будь-який смак, аби кожен відчув різницю між кавою зі спеціалізованого магазину і кавою з полиць супермаркету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
26 липня 2021
23 липня 2021
14:10
21 липня 2021
18:19
16 липня 2021
13 липня 2021
11 липня 2021
09 липня 2021
08 липня 2021