Поділитись:

Якісне мобільне фото: можливості безплатних редакторів зображень*

Вівторок, 16 березня 2021, 14:36

Щодня люди роблять мільярди світлин за допомогою смартфонів і планшетів. Для тих, хто прагне дивувати підписників у соціальних мережах оригінальними й стильними фотками, розроблено багато додатків для їх редагування.

Ми поцікавилися в мережі техніки Eldorado, як обробляти контент безпосередньо на пристрої. Ділимося їхніми лайфхаками з вами.

Позбавтеся зайвого

Щоб робити якісні світлини, вистачить звичайного смартфона чи планшета, але купити ipad чи iPhone для створення контенту буде все ж вдалим рішення.

Модулі камер цих девайсів мають прогресивні характеристики, тому гарантують яскраву картинку вдень і вночі.

Безліч смартфонів на операційній системі Android можуть похвалитись якісною камерою, тому для новачка у світі мобільних фото вибір є.

Розповсюджена проблема під час фотографування серед новачків – занадто багато простору в кадрі.

Часто таке буває, коли сонце заважає побачити картинку на екрані. Зміна масштабу кадру допоможе позбутись випадкових людей та зайвих предметів на світлині й візуально збільшити головний об'єкт у фокусі.

У магазинах програм доступно безліч безплатних і платних редакторів, які певною мірою дублюють можливості один одного. До п'ятірки найпопулярніших додатків редагування зображень належать:

  • PicsArt;
  • Cymera;
  • Lightroom;
  • Moldiv;
  • Snapseed.

Штучний інтелект, інтегрований у додаток камери сучасного пристрою, вміє розпізнавати сцени знімання й адаптувати під них налаштування, тому для користувачів свіжих моделей смартфонів головне – задумати й зробити фотографію унікальною, а все інше – клопіт гаджета.

Прикрасіть кожну мить

Скористайтеся можливостями б'юті-камер, що є майже в усіх редакторах фотографій. З ними ви позбудетесь безлічі небажаних ефектів, як-от червоних очей, нерівного тону шкіри, зморщок тощо.

Зробити акценти у кадрі допоможуть тематичні написи – додавати текст до зображення можна майже в кожному редакторі. Деякі пропонують вибрати колір, розмір і шрифт тексту, тож ви повною мірою продемонструєте свій смак.

А з програмою Prisma Photo Editor ви владні перетворити пам'ятні моменти на картини. Стилістика цієї програми максимально точно передає емоційне наповнення кадру й робить його просто дивовижним.

Завдяки численним інструментам редагування, фільтрам, рамкам, шрифтам можна надати й посереднім фотографіям неперевершеного вигляду.

Найяскравіший контент для соцмереж

Навіть штатна камера смартфона має вже встановлені фільтри й режими знімання, проте зробити кадр по-справжньому унікальним допоможе додаткове ПЗ. Наприклад, у додатку Cymera можна адаптувати формат і розмір зображення, підібрати відповідну рамку, зробити колаж із кількох кадрів тощо.

Щоб світлина мала привабливий вигляд у стрічці соціальної мережі, програма пропонує обробити його інструментом InstaFit. Саме тут ви позбудетесь неприємних нюансів на фото, які зазвичай псували найщиріші кадри.

Надрукувати
мітки:
коментарів
26 червня 2022
04 березня 2022
30 листопада 2021
24 жовтня 2021
02 вересня 2021
23 вересня 2020
03 серпня 2020
26 жовтня 2019
27 травня 2019
14 березня 2019
13 березня 2019
16 серпня 2017
15 серпня 2017
05 червня 2016
23 березня 2016