Поділитись:

На Волині відбувся чемпіонат з пішохідного туризму в закритих приміщеннях

Вівторок, 09 березня 2021, 17:12

На Волині відбувся третій відкритий чемпіонат області серед юнаків з пішохідного туризму у закритих приміщеннях.

Захід організував Волинський обласний центр національно-патріотичного виховання туризму і краєзнавства учнівської молоді в суботу, 6 березня, в Гіркополонківському ліцеї Боратинської сільської ради. 

«Хоча на вулиці зараз досить прохолодно, але в юних волинян, які займаються пішохідним туризмом, є велике бажання та потреба закріплювати свої вміння і навички на практиці. Тому ми й організовуємо ці змагання у спеціально облаштованому залі», – розповідає головна суддя чемпіонату, працівник Центру Алла Корнійчук.

Учасники заходу повинні були подолати різні етапи на дистанції: траверс-схил, навісну переправу через яр, підйом скельною ділянкою, спуск вертикальними перилами, крутопохилу переправу вгору. Тому участь в такому заході вимагала від юних волинян не лише хорошої фізичної підготовки, а й навиків роботи в команді.

«Я переповнений адреналіном. Вперше беру участь в таких змаганнях, і вражень неймовірно багато. Звісно, є що покращувати в моїх вміннях, але це мотивує до подальших тренувань», – ділиться враженнями учасник змагань, учень Залізницького ліцею імені Івана Пасевича (Любешівська громада) Володимир Левкович.

Зазначимо, що змагання мають й патріотичний компонент. Щороку вони присвячуються бійцям, які віддали своє життя за свободу та незалежність України. Цьогоріч чемпіонат присвячено вихованцю Гіркополонківського ліцею Ігорю Климюку, який загинув у 2017 році поблизу міста Попасне (Луганська область).

Враховуючи ситуацію з поширенням коронавірусу, чемпіонат відбувся з дотриманням карантинних вимог.

«Щоб діти з різних населених пунктів мінімально контактували одне з одним, кожна команда мала свій стартовий час і, відповідно до графіка, прибувала на змагання, долала дистанцію та їхала до дому. За результатами вони могли стежити в онлайн-режимі», – зазначила Алла Корнійчук.

За підсумками чемпіонату перше місце виборола команда з Каменя-Каширського: друге – команда села Мизове Ковельського району; третє – команда з Ковеля.

До слова, чемпіонат з пішохідного туризму в закритих приміщеннях мав відбутися ще 13 лютого, але у зв’язку з погодніми умовами його перенесли. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
10 червня 2021
09 червня 2021
08 червня 2021
21:10
07 червня 2021
06 червня 2021
04 червня 2021
03 червня 2021