Поділитись:

«Усі ми грішні», – лучанин Дарій Зажицький про хворобу й відпочинок у Домінікані

Четвер, 04 березня 2021, 09:00

Лучанин Дарій Зажицький, який збирав гроші на лікування, а потім його помітили на відпочинку в Домінікані, прокоментував ситуацію.

Відповідний допис він опублікував на своїй сторінці в інстаграмі. 

Хлопець, зокрема, пояснив, що йому не знадобилася операція із пересадки кісткового мозку. А також обурився за ту хвилю звинувачень у його бік після того, як Дарія з дівчиною помітили на відпочинку в Домінікані. 

Додаємо допис без змін:

«Чому у людей такий стереотип... якщо у людини онкологія, то вона як, правило, помирає. Зараз у світі онкологія нормально лікується. Це не вирок. Це в Україні слово «рак» викликає якусь панічну атаку. Чому люди думають, якщо в тебе #рак, то ти не маєш права на повноцінне життя?! і повинні себе у всьому обмежувати? Ні, це не так! Онкохворі – це теж люди, які мають право на життя, як і всі інші ... яким би воно не було. З Божою допомогою людина зможе подолати цю страшну хворобу, головне – в це вірити! Ви це можете! Я з самого початку свого лікування ламав усі стереотипи про онкологію... ніколи нікому не плакався, завжди ходив з посмішкою, був на позитиві, з вірою ... Звичайно, життя дуже змінюється ... Тільки після такої важкої хвороби людина може переосмислити своє життя і робити все для того, щоб воно було кращим, тільки в такі моменти людина починає цінувати своє життя і радіти кожному прожитому дню!

Так, я не виглядаю, як онкохворий, тому що протягом двох років я отримував великі дози гормонів, які знімали мій біль, але добавляли мені вагу. Люди оцінювали мене зовнішнє, хоча ніхто не знав, що в мене в середині, коли думками ти себе з‘їдаєш і не знаєш, що буде завтра. Коли ти живеш тільки сьогодні, бо завтра може і не настати. Коли приймаєш хімію, а думками вже прощаєшся з життям. Зрозуміють мене тільки, ті хто це пережив. Я теж жива людина, і я теж, як і всі інші люди, можу помилятись у своїх діях, але ніхто і ніколи не має права після всього того, що я пережив ,знижчувати , висміювати мене, забирати у мене моє останнє здоров’я. Усі ми грішні.

В кожній людині живе Бог, і я перед собою чесний.
Я до сих пір не можу знайти всі відповіді на свої запитання. За що я заслуговую, коли чую від людей стільки поганого у свою сторону? Чим я заслужив ? Тим, що хотів жити й боротись за життя? Тим, що просив допомоги. Тих коштів, які були у моїх близьких і родичів не вистачало.», – йдеться у дописі.

До слова, ще в жовтні минулого року журналістам ІА "Конкурент" хлопець розповідав, через що проходять онкохворі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
09:05
22 квітня 2021
17:44
21 квітня 2021