У Луцьку луганчани перемогли рівнян у матчі 1/4 фіналу Кубка України з футболу (фото)

Середа, 03 березня 2021, 17:16

У Луцьку на стадіоні «Авангард» завершився перший чвертьфінальний матч Кубка України: луганська «Зоря» обіграла рівненський «Верес» з рахунком 2:1.

Про це повідомляє ТСН.

Гра почалася для «Вереса» цілком непогано. На 16-й хвилині Михайло Шестаков, реалізувавши пенальті, вивів господарів вперед. Однак ще до перерви Дмитро Іванисеня рахунок зрівняв.

Перемогу луганчанам на 59-й хвилині приніс гол Владислава Кочергіна. Перевести гру в овертайм «Верес» не зміг. До того ж догравати матч господарям довелося в меншості – на 76-й хвилині за повторне попередження з поля був вилучений Сергій Панасенко.

Зауважимо, на стадіон сьогодні пустили глядачів – вперше за довгий час від початку карантинних обмежень.