Поділитись:

Як відстежувати згадування бренду в мережі?*

Вівторок, 02 березня 2021, 17:25

Більшість форматів бізнесу зараз можна і потрібно представляти в мережі, в віртуальному просторі. Фактично це наша друга реальність, де люди проводять дуже багато часу: спілкуються, вчаться, працюють, роблять покупки і т. д. І будь-якій компанії важливо розуміти, яку вагу в цьому просторі вона має — а для цього необхідно відстежувати згадки бренду в мережі.

Максимально детальну інформацію про те, як і для чого це робити, ви прочитаєте на сайті https://www.interkassa.com/blog/monitoring-upominaniy-brenda-v-internete-kak-uznat-chto-o-vas-govoryat-klienty/ — це блог агрегатора платіжних методів, який вже понад 10 років працює в своєму напрямку.

Перед детальним знайомством з публікацією пропонуємо дізнатися, для чого потрібно відстежувати інформацію про компанію в інтернеті і які основні можливості для цього є.

Важливість регулярного моніторингу

Інформація, яку компанія отримує про себе з інтернету, використовується різними способами:

  • Служить базою для внесення коригувань в роботу. Так, негативні відгуки показують, де в бізнес-процесах є прогалини або що працює неправильно. А позитивні допомагають посилити і без того наявні переваги.
  • Допомагає грамотніше вибудовувати рекламні кампанії. Для запуску деяких продуктів вигідно, якщо ім'я компанії знаходиться на слуху в позитивному світлі. А якщо репутація «просіла», важливий реліз логічніше відкласти і провести додаткову підготовку.
  • Дає максимум інформації про поточних і потенційних клієнтів. Постійно відстежуючи згадки про компанію або бренд в мережі, фахівці краще розуміють свою цільову аудиторію — бачать її бажання, проблеми, розуміють очікування і т. д.
  • Дозволяє адекватно порівнювати себе з конкурентами, бачити на їх фоні слабкі і сильні сторони.

Очевидно, що цінність такої інформації дуже висока, особливо якщо правильно її використовувати і постійно оновлювати.

Як відстежувати згадки: конкретні інструменти

Теоретично частину інформації легко обробити вручну — наприклад, зайти в конкретну соціальну мережу і пошукати пости за хештегом компанії. Але це не такий великий обсяг даних — і він не дозволяє охопити весь інтернет.

Для отримання більш обширних даних за найрізноманітнішими згадками використовують спеціальні програми. У них вносять таку інформацію, як адреси компанії, номери телефонів, різні назви послуг, товарів (особливо якщо вони специфічні), імена керівників, ключових співробітників і т. д. В результаті програми комплексно відстежують згадки і відразу їх аналізують.

Інструменти для відстеження є безкоштовні (Google Alerts), умовно безкоштовні (Chotam, IQBuzz) і платні (Brand Analytics, YouScan) — з повним списком і їх можливостями ви можете ознайомитися на сайті «Інтеркаса». Завдяки різноманітності пропозицій, крупний та молодий бізнес знайдуть рішення під свої завдання — як за обсягом інформації, що аналізується, так і за вартістю самої послуги.

Надрукувати
мітки:
коментарів
18 березня 2023
12 січня 2023
12 червня 2022
12 травня 2022
22 квітня 2022
19 квітня 2022
16 квітня 2022
12 квітня 2022
19 березня 2022
14 березня 2022
10 березня 2022
05 березня 2022
14 грудня 2021
24 жовтня 2021
19 серпня 2021