Поділитись:

За два місяці на Волині зібрали майже два мільярди гривень податків

Вівторок, 02 березня 2021, 10:01

У січні-лютому 2021 року до бюджетів усіх рівнів на Волині сплачено 1 мільярд 683 мільйони гривень платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Таким чином, волинські платники податків за підсумками двох місяців 2021 сплатили до бюджету на 16,7 відсотка податкових платежів більше проти аналогічного періоду торік, – інформує ГУ ДПС у Волинській області. 

«Ріст податкових надходжень у перші місця нового фінансового року – важливий показник ефективного процесу адміністрування податків з боку фахівців ДПС. Водночас ми розуміємо, що позитивна динаміка податкових надходжень неможлива без належної податкової культури наших платників. Тому діалог з представниками реального сектору економіки будуємо на партнерських засадах, акцентуючи увагу на важливості діяльності органів ДПС у напрямку активної протидії сумнівним господарським операціям», – наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців підкреслила, що саме протидія ризиковим операціям певних бізнес-структур – одна з головних умов для своєчасного наповнення бюджетів усіх рівнів.

«Сьогодні усі відчувають труднощі та наслідки економічного характеру через пандемію COVID-19. Однак, запобігаючи потенційним втратам бюджету шляхом протидії ризиковим операціям, податківці працюють в інтересах держави та прозорого бізнесу», – підсумувала Світлана Савчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 квітня 2021
21 квітня 2021
20 квітня 2021