Чи задоволені лучани роботою “CityCard”: опитування (відео)
Понеділок, 01 березня 2021, 18:00
Вже понад рік у Луцьку працює безготівкова система оплати. Проте, за офіційними даними, близько половини лучан, що користуються громадським транспортом, продовжують розраховуватися живими грошима.
Журналісти ІА “Конкурент” поцікавилися у мешканців міста, які переваги й недоліки є в е-квитка. Про це дивіться у відеоопитуванні:
Нагадаємо, за ініціативи голови фракції "СВІДОМІ" Тараса Шкітера у Луцькій міській раді прозвітувало керівництво ТзОВ "Сіті Кард Систем". Депутат зазначив, що потреба у звіті виникла, оскільки чимало лучан нарікає на незручність поповнення карток, їхню високу вартість та недосконалість роботи мобільного додатку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- У Луцьку перевізник щонеділі влаштовує вихідний: люди ходять пішки (відео)
- Луцькрада розбиратиметься з перевізником, який влаштовує у неділю вихідний