Поділитись:

Волинським підприємцям можуть 6 місяців повертати зарплатню за працевлаштованих переселенців

П'ятниця, 26 лютого 2021, 13:26

Волинським підприємцям протягом року повертатимуть зарплатню за працевлаштування безробітних із числа внутрішньо переміщених осіб. 

Про це розповів директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк у п'ятницю, 26 лютого. 

За його словами, програма компенсації оплати праці за працевлаштування ВПО діє з 2016 року. З того часу роботу на Волині знайшли 33 людей, які через війну на сході України покинули свої домівки. Однак, динаміка звернень роботодавців суттєво знизилася. Якщо у 2013 році роботу знайшли для 13 переселенців, то у 2020-му послугою скористалася тільки одна особа. 

Працевлаштували жінку у місті Луцьку бухгалтером у модельну агенцію Марини Занюк

Механізм компенсації зарплатні наступний: один місяць гроші працівнику платить роботодавець, а один – центр зайнятості. Таким чином протягом року підприємець платить своєму працівнику тільки 50% заробітних плат. 

Тим часом, додає Роман Романюк, на Волині все ще перебувають на обліку в центрі зайнятості 40 внутрішньо переміщених осіб. Він закликає роботодавців звертатися і користуватися програмою компенсації. 

Презентація проектів центру зайнятості відбулася у кафе "Друзі", що знаходиться на 4 поверсі РЦ "Промінь". Атмосферне приміщення для заходу надала адміністрація розважального центру. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
17:44
21 квітня 2021