Поділитись:

Швидка, пожежники і поліція: що трапилося біля "Нової лінії" у Луцьку (фото)

Четвер, 25 лютого 2021, 12:07

Всі екстрені служби міста із сиренами та проблисковими маячками проїхалися центром Луцька у напрямку вулиці Шевченка.

Це сталося зранку у четвер, 25 лютого. Журналісти ІА "Конкурент" з'ясували, чому здійнявся ґвалт. 

Виявилося, що у гіпермаркеті мережі "Нова лінія" проводили пожежні навчання. Ініціювала навчання адміністрація мережі. Кажуть, таким чином хочуть натренувати своїх співробітників правильно реагувати у випадку небезпечної ситуації. 

Почалися навчання із виявлення джерела умовної пожежі. За легендою, у гіпермаркеті спалахнули фанери у розкрійному відділі. Далі відпрацьовували всі наступні дії: евакуацію покупців і персоналу, інформування про джерело пожежі, приїзд екстрених служб, підключення рукавів до гідрантів, і далі – умовне гасіння пожежі.

"Отримані навички допомогли нам налаштувати взаємодію з екстреними службами. Слабких моментів було достатньо багато, але ми їх зараз консолідовано зберемо і відпрацюємо зі своїми керівниками. Критичного нічого не було, але нам треба попрацювати над тим, щоб залучати більше своїх працівників до локалізації пожежі. Наразі більшість із них брали участь у навчанні як евакуйовані", – каже директор гіпермаркету Дмитро Лифар

Рятувальники кажуть, що навчання проводили в першу чергу для персоналу.

"Тренуватися завжди треба. Чим швидше пожежу виявлять, чим швидше приступлять до гасіння, тим менше збитків буде. А це треба постійно тренувати. Ну, і важливо, щоб люди були підготовлені. При виявленні пожежі щоб не впадали в паніку, знали номер, за яким викликаються пожежно-рятувальні підрозділи, зустріли їх і розказали, де горить, адже об'єкт великий і має багато входів", – говорить начальник оперативно-координаційного центру ДСНС у Волинській області Віталій Малій.  

Умовно на "гасіння" пожежі пішло 28 хвилин. Рятувальники відмітили, що навколо об'єкту є зручні під'їзди та пожежні гідранти, які значно полегшують роботу ДСНС. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
09:05
22 квітня 2021
17:44