У Горохові загорівся будинок
Понеділок, 22 лютого 2021, 12:25
Зранку 22 лютого до служби "101" надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в с. Бистровиця Горохівського району.
За місцем події направлено чергову варту 9-ї державної пожежно-рятувальної частини м.Горохів управління ДСНС у Волинській області, – повідомили в пресцентрі ДСНС на Волині.
Підрозділ виявив горіння дерев'яної міжкімнатної стіни, на гасіння подали один водяний спеціальний ствол. Пожежу вдалося ліквідувати за пів години в тих розмірах, яких вона набула на момент прибуття.
Ймовірна причина пожежі – недолік конструкції димоходу пічного опалення.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- У Ковелі під час пожежі врятували чоловіка
- У Ковелі горіла господарська будівля (фото)
- У Рожищі під час руху молоковоза загорілося колесо (фото, відео)