Поділитись:

Як у Луцьку змінять схему дорожнього руху: проміжні результати (фото)

Субота, 20 лютого 2021, 09:30

У Луцьку обговорили комплексну транспортну схему Луцька, підготовлену експертами-проєктантами з Луцького НТУ, і ухвалили проміжні результати.

Про це у фейсбуці написав депутат Луцькради від Громадянського Руху "СВІДОМІ" Михайло Наход. 

Вчора, 18 лютого, відбулося чергове засідання робочої групи з питань покращення організації дорожнього руху в Луцьку. До посадовців департаменту ЖКГ, проєктантів, громадських активістів та депутатів міської ради приєдналися науковці з кафедри автомобілів і транспортних технологій ЛНТУ та керівник однієї з луцьких автошкіл. 

Після презентації комплексної транспортної схеми Луцька, підготовленої експертами-проєктантами з ЛНТУ, робоча група збиралася двічі, аби обговорити пропозиції з вдосконалення дорожнього руху на кількох перехрестях.

Михайло Наход опублікував проміжний результат виконаної роботи, описавши окремі рішення, які, найімовірніше, будуть реалізовані у найближчі рік-два:

1. Перехрестя Шевченка – Чернишевського: додаткова права смуга з постійним зеленим світлом в напрямку від моста до вул. Чернишевського.

2. Перехрестя Задворецької – Рівненської: роздвоєння на дві смуги, з яких транспорт буде їхати у два протилежні напрямки, в сторону вул. Рівненської після мосту через Сапалаївку.

3. Дві смуги руху на кільці на перехресті Конякіна – Карпенка-Карого.

4. На ділянці Карпенка-Карого біля "Юванту" на світлофорі постійно зелена стрілка "прямо", щоб не стримувати рух в напрямку перехресть з Рівненською та Дубнівською.

5. Світлофор на перехресті Львівська – Потебні.

6. Перенесення пішохідного переходу на вул. Данила Галицького (біля Покровськї церкви) через часті ДТП.

7. Односторонній рух вул. Заповітною (біля обласної спортшколи) в напрямку від вул. Шевченка до вул. Б. Хмельницького.

8. Односторонній рух на вул. Трункіна з перехрестя вулиць Дубнівської та Карпенка-Карого без можливості виїзду на це перехрестя з цієї вулиці, щоб збалансувати проїзд цього перехрестя і забрати один світлофор, який гальмує рух.

9. Забрати паркову автомобілів вздовж території Центрального ринку на вулиці Глушець або зробити паркування лише вздовж смуги руху (а не під кутом, як є зараз), щоб розблокувати другу смугу руху в напрямку від площі Воз'єднання до світлофора і зробити цю смугу для громадського транспорту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 жовтня 2021
17:56
30 вересня 2021
29 вересня 2021
20:25
23 вересня 2021
22 вересня 2021
21 вересня 2021
16 вересня 2021
11:11
14 вересня 2021
10 вересня 2021
13:06
03 вересня 2021