Поділитись:

Ми ні до кого "не полізли", а постояли за своє, – Дудка про рейдерство на Рівненщині

П'ятниця, 02 вересня 2016, 11:46

Керівник та засновник групи компаній "Вілія" Євген Дудка заявив, що рейдерське захоплення їхніх земель у Рівненській області – це війна двох систем: холдингової та кооперативної.

Про це він розповів в інтерв'ю Діловому виданню Волині "Конкурент".

"Це не війна Дудки і Костючка (Сергій Костючко – власник ПП "Агро-експрес-сервіс", – К) – двох бізнесменів між собою – це війна двох систем. Холдингової (Агро-експрес-сервіс) і кооперативної (Волинь-зерно-продукт). Ми в своїй основі маємо навчання, тренінги – це є основи кооперативної системи господарювання. Вся Європа, США, Канада в кооперації. На мою думку, кооперативна система має кращі шанси вижити, ніж холдингова", – коментує Євген Дудка.

Керівник "Вілії" зазначає, що нині ситуація із захопленими полями стабілізувалася.

"У нас все добре. Тому що ми показали, у нас повний порядок в команді – всі на своїх місцях, чітко спрацювали в напрямках безпеки , а наша репутація об'єднала навколо нас інших аграріїв. На нашій стороні правда. Ми ні до кого "не полізли" щось забирати, а постояли за своє. Зараз це питання вирішується у визначеному законодавством порядку", – каже Дудка.

Як відомо, у середині липня 2016 року рівненське приватне підприємство "Агро-експрес-сервіс" загнало свою сільгосптехніку на поля, які орендує підприємство ТОВ "СБЕ Україна Рівне", що входить до групи компаній "Вілія". Рівненська фірма встигла навіть зорати майже 60 гектарів.

Згодом 17 керівників найбільших рівненських агропідприємств звернулися з відкритим листом до голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка.

ПОВНИЙ ТЕКСТ ІНТЕРВ'Ю: ЄВГЕН ДУДКА: "ДОСИТЬ ПЛАКАТИСЯ! АГРАРНИЙ БІЗНЕС – ЦЕ КЛАСНА СПРАВА!"

Надрукувати
мітки:
коментарів
13 січня 2021
12 січня 2021
11 січня 2021
05 січня 2021
31 грудня 2020
30 грудня 2020
29 грудня 2020
28 грудня 2020